بلاگ

آیا بوتاکس در دوران بارداری مجاز است؟

آیا بوتاکس در دوران بارداری مجاز است؟

آیا بوتاکس در دوران بارداری مجاز است؟ : از این که همیشه خسته به نظر می رسم، ناراحتم. آیا انجام بوتاکس در دوران بارداری مجازاست؟

آیا پیش از اینکه درگیر مسائل مادرانه شوید و بخاطر شب بیداری ها، زیر چشم هایتان خسته و پف آلود شود، تصمیم دارید برای ظاهر خود کاری بکنید! و برای رفع چین و چروک ها در دوران بارداری به بوتاکس یا تزریقات دیگر فکر می کنید؟

بوتاکس در دوران بارداری

متاسفانه برای شما هیچ جواب قطعی وجود ندارد. زیرا تا به حال هیچ پرورشی در این باره روی مادران باردار انجام نشده است و هیچ راهی برای تعیین میزان امنیت این روش محبوب رفع چین و چروک وجود ندارد. البته مطالعاتی بر روی حیوانات انجام شده و ارتباطی میان این روش و اختلالات جنینی نیز در حیوانات دیده شده است. اما اطلاعات حاصل از مطالعه بر روی حیوانات در این زمینه قابل تعمیم به انسان ها نیست. بنابریان بهتر است این دوران را کمی چروکیده اما به شکلی ایمن و بی مشکل سپری کنید.

خبر خوب اینکه بدون استفاده از تزریق نیز می توانید تا حدی بر این خط و چروک ها غلبه کنید. زیرا احتباس مایعات بدن در بارداری ممکن است چهره را پف آلود نشان دهنده و باعث شوند این چین و چروک ها و خطوط نا خواسته تا حد زیادی پوشیده شوند. همچنین تغییرات هورمونی با افزایش چربی پوست باعث درخشندگی بیشتر آن می گردند. ( با احتمال ایجاد چند جوش کوچک) بنابریان نگران نباشید، بابت خط های خنده صورتتان خوشحال باشید، و اگر نمی توانید خوشحال باشید امیدوار باشید که پس از تولد فرزندتان می توانید به آنها رسیدگی کنید.

می توانید برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این بیماری از پرستار بیمار راهنمایی و کمک های لازم را درخواست کنید.

جهت#استخدام#پرستار#تهران#استخدام_پرستار به وب سایت www.parsianavid.ir مراجعه فرمائید.

و یا با شماره تماس 02122697906 جهت استخدام و یا معرفی پرستار کودک، پرستار سالمند،پرستار بیمار، در منزل تماس حاصل فرمائید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری