بلاگ

اهمیت تصویربرداری دیجیتال

اهمیت تصویربرداری دیجیتال

اهمیت تصویربرداری دیجیتال

اهمیت تصویربرداری دیجیتال : از تصویربرداری دیجیتال برای تشخیص وضعیت بیمار استفاده می شود. ما می دانیم که در موارد اضطراری بیماران پاسخ سریع می خواهند و با تصویربرداری دیجیتال، می توانیم آن پاسخ  ها را سریعتر ارائه دهیم.

برخی از مزایای تصویربرداری دیجیتال ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  1. تابش کمتر

بسیاری از بیماران در مورد پرتودرمانی و تصویربرداری تشخیصی سوال می کنند، هنگام استفاده از رادیوگرافی دیجیتال، ما می توانیم دوز مورد نیاز را کاهش دهیم.

گیرنده  های تصویر دیجیتال در مقایسه با فیلم نسبت به میزان کم تابش حساسیت بیشتری دارند.

  1. پاسخ سریعتر

استفاده از تصویربرداری دیجیتال در مقایسه با 10-20 دقیقه ای که برای تنظیم و پردازش تصویربرداری فیلم طول می کشد، تقریباً بلافاصله می توانیم تصاویر را بدست آوریم.

با این کار پزشکان می توانند تصویربرداری تشخیصی شما را سریعتر از آنچه در روش  های رادیوگرافی سنتی انجام می شود، بررسی کنند.

  1. تصاویر بهتر

تصویربرداری دیجیتال همچنین تصویری با وضوح بالاتر از رادیوگرافی فیلم فراهم می کند و به شما امکان می دهد تصویر پس از پردازش بزرگ شده یا دستکاری شود.

این می تواند به پزشکان اجازه دهد تا ویژگی  های آناتومیکی را که ممکن است در فیلم  های سنتی مشاهده نکنند، بهتر ببینند.

  1. قابلیت جابجایی

استفاده از تصویربرداری دیجیتال برای رادیوگرافی اجازه می دهد تا تصاویر ذخیره شوند و به اشتراک گذاشته شوند، چه از طریق cloud و چه از طریق CD.

این کار می تواند بسیار سریع و آسان به یک مدیر مراقبت  های اولیه یا پزشک دیگر منتقل شود.

  1. بایگانی پذیری

تصویربرداری دیجیتال همچنین به راحتی امکان ذخیره سازی داده های تاریخی را دارد چه بلافاصله به سوابق احتیاج داشته باشید و چه برای قرار ملاقات با پزشک در آینده،

می توانید از آن استفاده کنید، تصویربرداری دیجیتال امکان بایگانی آسان تاریخچه پزشکی شما را فراهم می کند.

پرستار بیمار

استفاده از خدمات پرستاری در منزل برای بیمار و خانواده های آنها این امکان را فراهم می کند که به شکل مستقیم از فرآیند بهبودی بیمارشان اطلاع داشته باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد.

از دیگر مزایای استفاده از خدمات پرستاری بیمار در منزل، صرفه جویی در هزینه های پرستاری در برابر به خدمات بستری در بیمارستان است.

علاوه بر این پرستار با توجه به زمان هایی که از طرف خود خانواده بیمار مشخص می گردد در منزل حضور پیدا می کند و این امر یکی از بارزترین جنبه های استفاده از خدمات پرستاری در منزل می باشد.

پرستار می تواند با عنوان مراقب ساده بیمار، پرستار تخصصی، بهیار و یا عناوین دیگر اعزام می گردند.

مرکز خدمات و مراقبت های بالینی پارسیان آوید با مجوزها و گواهی های رسمی از وزارت بهداشت خدمات خود را به صورت 24 ساعته و در کلیه روزهای سال، حتی تعطیلی ها برای شما عزیزان ارائه می‌دهد.

می توانید با مراجعه به سایت پارسیان آوید اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید و یا با تماس با کارشناسان مجموعه راهنمایی های لازمه را برای دریافت پرستار سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار دریافت نمائید.

شماره های تماس را از قسمت تماس با ما می توانید مشاهنده کنید.

پس همین حالا کلیک کن، تا بهترین پرستاران را برای شما اعزام کنیم.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری