بلاگ

برای موارد اضطراری دندانپزشکی آماده باشید.

برای موارد اضطراری دندانپزشکی آماده باشید.

برای موارد اضطراری دندانپزشکی آماده باشید.

برای موارد اضطراری دندانپزشکی آماده باشید. : هر چقدر هم که مراقب باشیم، موارد اضطراری دندانپزشکی گاهی اتفاق می افتد. بهترین کار این است که از وحشت زدگی خودداری کنید و آماده باشید.

یادگیری کمک های اولیه دندانپزشکی موجب صرفه جویی در هزینه دندان ها و جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر می شود.

در اینجا چند نکته برای مقابله با موارد اضطراری دندانپزشکی وجود دارد.

هنگامی که به دندان آسیب می رسانید.

هر نوع آسیب به دندان نیاز به مراقبت فوری از دندان ندارد. اگر دندانی ترک خورده یا بریده شده است، اما صدمه ای نمی بیند، سعی کنید از آسیب بیشتر آن جلوگیری کنید تا زمانی که بتوانید به دندانپزشک مراجعه کنید.

اگر آسیب دندان شما همراه با دندان درد است، باید در اولین فرصت به دندانپزشک مراجعه کنید تا به ریشه دندان یا هرگونه بافت نرم دهان آسیب نرساند.

وقتی دندان از دست می دهید.

اگر بلافاصله به دنبال مراقبت از دندانپزشکی حرفه ای باشید، این احتمال وجود دارد که بتوانید دندان از دست رفته خود را نجات دهید.

دندان را با دقت از هر جایی که افتاده بازیابی کنید. اگر می توانید، سعی کنید آن را به آرامی داخل جای خود قرار دهید، یا در غیر این صورت آن را در گونه یا در یک لیوان شیر ذخیره کنید تا زمانی که بتوانید به دندانپزشک برسید.

اگر در سه ساعت اول از دست دادن دندان بتوانید وارد شوید، دندانپزشک شما ممکن است بتواند دوباره آن را برای شما ضمیمه کند.

وقتی دندان درد دارید.

دندان درد می تواند ناشی از هر تعداد مسئله باشد، نه همه آنها جدی است. اگر می توانید درد دندان خود را با مسکن های بدون نسخه کنترل کنید.

اگر این درد برای چندین روز ادامه پیدا کرد یا خیلی شدید است که نمی توانید خودتان آن را کنترل کنید، سریعاً قرار ملاقات با دندانپزشک خود بگذارید.

اگر هرگز در مورد اینکه آیا باید در مورد اورژانس دندانپزشکی خود به یک پزشک متخصص مراجعه کنید شک دارید، هرگز از تماس تلفنی با اورژانس یا دندانپزشک خود نترسید.

مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد، ما برای شما اینجا هستیم.

پرستار بیمار

استفاده از خدمات پرستاری در منزل برای بیمار و خانواده های آنها این امکان را فراهم می کند که به شکل مستقیم از فرآیند بهبودی بیمارشان اطلاع داشته باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد.

از دیگر مزایای استفاده از خدمات پرستاری بیمار در منزل، صرفه جویی در هزینه های پرستاری در برابر به خدمات بستری در بیمارستان است.

علاوه بر این پرستار با توجه به زمان هایی که از طرف خود خانواده بیمار مشخص می گردد در منزل حضور پیدا می کند و این امر یکی از بارزترین جنبه های استفاده از خدمات پرستاری در منزل می باشد.

پرستار می تواند با عنوان مراقب ساده بیمار، پرستار تخصصی، بهیار و یا عناوین دیگر اعزام می گردند.

مرکز خدمات و مراقبت های بالینی پارسیان آوید با مجوزها و گواهی های رسمی از وزارت بهداشت خدمات خود را به صورت 24 ساعته و در کلیه روزهای سال، حتی تعطیلی ها برای شما عزیزان ارائه می‌دهد.

می توانید با مراجعه به سایت پارسیان آوید اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید و یا با تماس با کارشناسان مجموعه راهنمایی های لازمه را برای دریافت پرستار سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار دریافت نمائید.

شماره های تماس را از قسمت تماس با ما می توانید مشاهنده کنید.

پس همین حالا کلیک کن، تا بهترین پرستاران را برای شما اعزام کنیم.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری