جدی بودن به سیستم ایمنی بدن آسیب می رساند

جدی بودن به سیستم ایمنی بدن آسیب می رساند

محققان دریافته اند احساسات مثبت همراه با خنده موجب کاهش ترشح هورمون استرس و افزایش سلولهای خاصی از سیستم ایمنی و فعال کردن سایر آن ها می شود. براساس تحقیق انجام شده در دانشگاه «لومالیندای» کالیفرنیا، افراد بزرگسالی که به مدت یک ساعت فیلم کمدی تماشا کردند، سیستم ایمنی بدنشان به میزان چشمگیری تقویت شده بود؛ پس به دنبال دلایل ساده ای برای خندیدن باشید و بیشتر بخندید.

سیستم ایمنی بدن

توصیه میشود فیلمهای کمدی مورد علاقه تان را تماشا کنید وناهارتان را با دوستی که میدانید حس شوخ طبعی دارد، صرف کنید و قبل از پاک کردن مطالب بامزه ای که دوستانتان برای شما ارسال میکنند، اول آنها را بخوانید. کتابهای طنز را مطالعه کنید. شادی شما باعث جان گرفتن سیستم ایمنی بدنتان خواهد شد.


خانم دکتر

مرکز پارسیان آوید توسط پرسنل با مدرک تحصیلی مرتبط و کارشناسی با سابقه ۲۵ سال خدمت در مراکز درمانی و حرفه ای زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی شده و با استفاده از تجربیات تخصصی و فوق تخصصی با اعزام نیروهای حرفه ای و آموزش دیده خود ، افنخار رضایتمندی شما برای مراقیت از عزیزانتان را جهت تامین نیازهای شما دارا می باشد

دیدگاه خود را بنویسید