خدمات پرستاری پارسیان آوید

جهت سفارش خدمات پرستار بیمار، پرستار سالمند، پرستار کودک خود فقط کافیست  با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

 021-22697906 – 8 شماره تماس 

خدمات پرستاری
خدمات پرستاری
خدمات پرستاری

پرستار کودک


پرستار کودک

ارائه حاذق ترین و حرفه ای ترین پرستاران کودک برای کودکان عزیز همیچنین برای مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

8 - 021-22697906 مشاوره رایگان

پرستار بیمار


ارائه حاذق ترین و حرفه ای ترین پرستاران بیمار برای بیمارهای عزیز همچنین برای مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

8 - 021-22697906 مشاوره رایگان

پرستار سالمند


پرستار سالمند

ارائه حاذق ترین و حرفه ای ترین پرستاران سالمند برای سالمندان عزیز همچنین برای مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

8 - 021-22697906 مشاوره رایگان


درباره پرستار کودک


خدمات پرستاری

نکاتی از زبان کارشناسان پارسیان آوید به اشخاصی که نیاز به پرستار کودک دارند

خدمات پرستاری : امروزه بیشتر پدر و مادر ها شاغل هستند و نمی توانند تمام وقت در منزل باشند. مشکلی که بعد از به دنیا آمدن فرزند پیش می آید چگونگی نگهداری و مراقبت از کودک است. در چند سال اخیر والدین به استخدام خدمات پرستاری کودک برای نگهداری از فرزند خود روی آورده اند.

اما پیدا کردن خدمات پرستاری کودک مناسب سخت و در عین حال بسیار مهم است. انتخاب فردی مطمئن و قابل اعتماد که کودک خود را به آن بسپاریم اهمیت زیادی دارد. پس شاید بهتر باشد از شرکت های معتبر در این زمینه مشورت بگیریم.

در ادامه به بررسی ویژگی ها و وظایف خدمات پرستاری کودک می پردازیم.

ویژگی پرستار کودک

خدمات پرستاری کودک باید یک سری ویژگی های خاصی داشته باشد که می توان به منظم بودن، حرفه ای بودن، باسواد بودن، نداشتن سوء پیشینه و صبر اشاره نمود

 • انتخاب موسسه و مراکز معتبر: همیشه پیشنهاد می شود که خدمات پرستاری خود را از مراکز و موسسات انتخاب کنید. اما توجه کنید که این موسسات معتبر باشند و دارای مجوز رسمی باشند.
 • رشته تحصیلی: سعی کنید پرستاری را انتخاب کنید که رشته تحصیلی او روانشناسی یا کودکیاری و یا رشته های مرتبط باشد زیرا این افراد می توانند بر طبق قاعده ی درست با کودک شما رفتار کنند و  به صورت اصولی با او بازی  و یا صحبت کنند.
 • سن مناسب: یکی از ویژگی های دیگر خدمات پرستاری کودک داشتن سن مناسب است. پرستار بسیار جوان و بی تجربه نمی تواند در مواقع ضروری شرایط را کنترل کند و پرستار مسن نیز ممکن است توانایی حرکت دادن کودک و یا حوصله ی بازی و صحبت کردن با او را نداشته باشد.

بهترین بازه ی سنی برای پرستار کودک 28 تا 38 سال است.

وظایف پرستار کودک

با توجه به سن کودک خدمات پرستاری نیز متفاوت است.

وظیفه ی پرستار برای کودک از نوزاد تا 2 سال عوض کردن پوشک، حمام بردن ، غذا دادن و عوض کردن لباس است. اگر کودک زیر یک سال است محدودیت غذایی دارد و پرستار وظیفه دارد غذایی که مناسب است مثل سوپ و غذا های نرم را به او بدهد.

برای کودکان بالای 2 سال وظیفه ی پرستار بردن کودک به دستشویی، حمام کردن ، عوض کردن لباس و غذا دادن است.

البته هر چه کودک بزرگتر شود شیطنت و فعالیت های او بیشتر شده و پرستار موظف است در هر لحظه مراقب او باشد تا به زمین نخورد و مشکلی برای او پیش نیاید.

همچنین بازی کردن با کودک، خواندن کتاب و داستان، صحبت کردن و آموزش رفتار های درست نیز از وظلیف آنهاست.

نکاتی که والدین باید رعایت کنند:

 • نصب دوربین مدار بسته: یکی از نکاتی که والدین در هنگام استخدارم پرستار باید رعایت کنند، نصب دوربین مدار بسته است. به خصوص برای کودکان زیر 3 سال که نمی توانند فعالیت های پرستار خود را توضیح دهند بسیار ضروری است.
 • لیستی از تمام شماره تلفن های اضطراری مثل 110 و یا 115 و همین طور علاوه بر شماره تلفن خود و یا همسرتان، شماره آشنایان دیگر مثل مادرتان و همسایه ها را نیز در اختیار او بگذارید.
 • لیستی کامل درباره ی غذاهایی که کودک شما باید و یا نباید بخورد و به آنها حساسیت دارد را بنویسید. اگر فرزند شما نیاز به دارو دارد، نام دقیق داروهای او و زمان مصرف آنها را بنویسید.
 • محل دقیق شیر گاز، فیوز برق و جعبه کمک های اولیه و دیگر محیط های ضروری را به پرستار نشان دهید تا در مواقع ضروری سریع بتواند عمل کند.
[/vc_column_inner][/vc_row_inner]

خدمات پرستاری پارسیان آوید

جهت سفارش خدمات پرستار بیمار، پرستار سالمند، پرستار کودک خود فقط کافیست  با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

 021-22697906 – 8 شماره تماس 


درباره پرستار سالمند


خدمات پرستاری

نکاتی از زبان کارشناسان پارسیان آوید به اشخاصی که نیاز به پرستار سالمند دارند

با بالا رفتن سن افراد و کم شدن توانایی جسمانی آنها، ممکن است بسیاری از کارهای شخصی خود را نتوانند به صورت صحیح انجام دهند. تنها زندگی کردن و نداشتن فعالیت کافی مشکلاتی را برای آنها به وجود می آورد. در این مواقع پیشنهاد می شود برای نگهداری و مراقبت از سالمند خود، از خدمات پرستاری سالمند کمک بگیرید.

خدمات پرستاری سالمند دارای یک سری ویژگی و وظایفی است که در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

ویژگی پرستار سالمند

در هنگام انتخاب خدمات پرستاری سالمند باید توجه کنید که یک سری ویژگی های خاص را داشته باشند.

 • مهربانی و رحم با سالمند: سالمندان به خصوص آنهایی که تنها زندگی می کنند نیاز دارند که پرستار با مهربانی و رحم با آنها برقرار کنند. اگر سالمند داروی خود را نخورد و یا رفتار نامناسبی کرد پرستار باید با مهربانی و رحم با آنها رفتار کنند و با عصبانیت با انها برخورد نکند. همین طور ممکن است سالمند به تنهایی نتواند حمام برود و یا بی اختیاری داشته باشد در چنین مواردی پرستار باید متواضعانه رفتار کند و غرور سالمند را نشکند.
 • آشنا با بیماری های مختلف: پرستار باید از بیماری هایی که سالمندان ممکن است به آنها دچار شوند مثل آلزایمر، پوکی استخوان و یا فشار خون بالا آگاهی داشته باشد. پرستار باید تا جایی که می تواند سلامتی سالمند را پیگیری کند. مثل گرفتن فشار آنها توسط دستگاه فشار سنج و همین طور با ورزش دادن و یا غذای مناسب به سالمند و خواندن کتاب برای آنها و درگیر کردن مغزشان از وقوع بیماری هایی مثل آلزایمر و پوکی استخوان پیشگیری کند.
 • داشتن صبر و حوصله: سالمندان ممکن است آهسته صحبت کنند و یا در هنگام انجام کاری سریع عمل نکنند. پرستار باید در برخورد با آنها صبر داشته باشد و با دقت به صحبت های آنها گوش کند و یا یک حرف را چند بار تکرار کند تا سالمند متوجه شود. همین طور در برخورد با خانواده ی سالمند نیز باید صبر و تحمل داشته باشد.

وظایف پرستار سالمند

 • رعایت بهداشت سالمند: یکی از وظایف پرستار سالمند رعایت نکات بهداشتی برای او است. سالمندانی که برای رفتن به حمام و یا سرویس بهداشتی به کمک نیاز دارند باید موارد بهداشتی برای آنها رعایت شود. همین طور کوتاه کردن ناخن، کوتاه کردن مو، مسواک زدن دندان ها و شانه زدن موهای آنها از جمله این نکات است.
 • سلامت روحی سالمند: برای سلامت روحی سالمند لازم است فعالیت هایی را پرستار با او انجام دهد. یکی از این فعالیت ها ورزش کردن با سالمند است. اما پرستار باید توجه کند ورزش سخت و سنگین به آنها ندهد. همین طور پیاده روی های کوتاه نیز بسیار مفید است. صحبت کردن و شوخی های شایسته با سالمندان و همین طور گذاشتن موسیقی مناسب برای آنها بسیار مفید است.
 • رعایت تغذیه مناسب: پرستار باید رژیم غذایی سالمند را بداند و متناسب با آن به سالمند غذا دهد. استفاده از سبزی های تازه و میوه های فصل و خوردن مداوم آب در طول روز بسیار مهم است. پرستار باید توجه کند غذای سالمند چرب نباشد و شور و یا زیاد شیرین نباشد.
 • آگاهی از داروهای مصرفی سالمند: پرستار سالمند باید لیستی کامل از داروهایی که سالمند مصرف می کند و زمان و دوز استفاده ی هر کدام را داشته باشد. همین طور باید تمام دارو ها را در زمان مناسب به سالمند بدهد و دقت کند که سالمند حتما آن را خورده است.

خدمات پرستاری پارسیان آوید

جهت سفارش خدمات پرستار بیمار، پرستار سالمند، پرستار کودک خود فقط کافیست  با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

 021-22697906 – 8 شماره تماس 


درباره پرستار بیمار


خدمات پرستاری

نکاتی از زبان کارشناسان پارسیان آوید به اشخاصی که نیاز به پرستار بیمار دارند

سلامتی بزرگترین نعمتی است که خدا به انسان ها ارزانی داشته است و همواره بشریت برای آن در تلاش بوده است، زمان هایی پیش می آید که بنا به علل مختلف اشخاص دچار بیماری هایی می شوند که به درمان و رسیدگی بیشتری نیاز دارند.

درست است که بیمار در بیمارستان بستری می شود، ولی گاها در برخی موارد برای ادامه روند درمان بیمار در منزل نیز به مراقبت و نگهداری نیاز دارد.

و مراقبت و پرستاری از بیمار نیز به دانش و مهارت خاصی نیاز دارد، که می توان برای این امر از مراکز خدمات پرستاری راهنمایی و کمک خواست.

خدمات ارائه شده برای بیماران در منزل هزینه کمتری نسبت به بیمارستان برای خانواده بیماران دارد.

در هر زمان برای اطلاع از بیمار می توان به آسانی به پرستار و بیمار دسترسی داشت.

 • حال می خواهیم برای بیمار در منزلمان پرستاری استخدام کنیم تا نیازهای مراقبتی و پزشکی او را برطرف کنیم، چه باید بکنیم؟
 • مراکز معتبر و پرستاران مجرب را از کجا پیدا کنیم؟
 • برای انواع خدمات پزشکی نظیر تزریقات و پانسمان در منزل از کجا درخواست کنم؟
 • مرکزی وجود دارد که تمامی خدمات مربوطه برای بیمار را ارائه دهد؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به خدمات پرستاری در منزل برای بیمارتان نیاز دارید، ما به شما کمک می کنیم تا  به بهترین آنها دسترسی داشته باشید.

چه زمان هایی به خدمات پرستاری از بیمار در منزل نیاز داریم؟

خدمات مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل توسط پرستاران باتجربه و ماهر روند بهبودی بیمار را در منزل تسریع می‌کند.

مهمترین مزیت مورد استفاده خدمات پرستاری در منزل بودن بیمار در منزل کنار خانواده و عزیزانشان می باشد که این امر باعث افزایش روحیه بیمار می شود و تاثیر بسزایی در روند بهبود جسمی و روانی بیمار دارد.

به طور معمول خانواده ها در موردهای زیر از خدمات پرستاری در منزل (پرستار بیمار) استفاده می کنند: :

 • مراقبت از بیمار پس از عمل جراحی
 • برای وصل کردن سونداژ ادراری
 • برای انواع تزریقات عضلانی و یا وریدی و پانسمان
 • نیاز به مراقبت از سالمند بیماری که به خدمات شبانه روزی نیاز دارد.

این را نیز بدانید که نیازهای بیماران به این موارد ختم نمی شود و بیطمار می تواند به دلایل دیگری همچون درمان ها و خدمات توانبخشی نیز به کمک و رتاهنمایی پرستار بیمار در منزل نیاز داشته باشد.

مرکز پرستاری پارسیان آوید در زمینه خدمات نگهداری و پرستاری از بیمار در منزل چه مواردی را ارائه می‌کند؟

پارسیان آوید با در اختیار داشتن پرستاران باتجربه و دارای مهارت بالا آماده خدمت رسانی توسط پرستار خانم و آقا در منزل شما عزیزیان است.

پرستاری و نگهداری از بیمار در منزل نه تنها سبب می شود که در روند درمان بیمارتان قرار بگیرید بلکه باعث پایین آمدن هزینه های بستری و بیمار می شود.

برخی از خدماتی که توسط مرکز خدمات پرستاری پارسیان آوید برای شما عزیزان ارائه می شود شامل موارد زیر می باشد :

 • خدمات مراقبت از بیماران دیابتی
 • خدمات مراقبتی از بیمار در منزل
 • ارائه خدمات مراقبتی از بیماران پس از عمل جراحی
 • ارائه دهنده انواع مختلفی از خدمات به بیماران، سالمندان و افراد کم توان در منزل
 • انواع تزریقات عضلانی و وریدی و پانسمان در منزل
 • گذاشتن سوند برای بیماران و کشیدن بخیه
 • نظافت شخصی بیمار و استحمام آن
 • اقامت بر بالین بیمار

مرکز پارسیان آوید همواره در تلاش است تا شرایطی را به وجود آورد که باعث بهبود کیفیت زندگی در بیماران و خانواده های آنها شود . این کمک ها می تواند در وضعیت جسمی و روحی بیمار بسیار موثر باشد و روند درمان سریعتر طی شود.

خدمات پرستاری پارسیان آوید

جهت سفارش خدمات پرستار بیمار، پرستار سالمند، پرستار کودک خود فقط کافیست  با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

 021-22697906 – 8 شماره تماس 

دیدگاه (17)

 • جمیل پاسخ

  استخدام اقا هم دارید؟

  آوریل 27, 2021 در 2:03 ق.ظ
 • انباری پاسخ

  یک پرستار هم از کودک و هم سالمند سالم نگهداری می نماید؟

  آوریل 24, 2021 در 9:39 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   آوریل 24, 2021 در 9:56 ب.ظ
 • جلیلی پاسخ

  من نرس هستم، استخدام نرس هم دارید؟

  مارس 23, 2021 در 1:56 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   مارس 23, 2021 در 2:55 ب.ظ
 • درخشانی پاسخ

  چه خدماتی در منزل برای نوزاد ارائه می دهید، واکسیناسیون در منزل را انجام می دهید؟

  ژانویه 13, 2021 در 2:26 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   در حال حاضر اعزام پرستار برای نوزاد و مادر صورت می گیرد و با توجه به شرایط کرونا واکسیناسیون در منزل صورت نمی گیرد.
   ولی لطفا با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید تا راهنمایی و اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   ژانویه 13, 2021 در 2:36 ب.ظ
 • محاور پاسخ

  برای بیمار در بیمارستان بخش کرونایی هزینه هر شب چه مبلغیست؟

  دسامبر 15, 2020 در 10:49 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   لطفا با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید تا راهنمایی و اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   دسامبر 15, 2020 در 11:34 ق.ظ
 • گلزاری پاسخ

  سلام
  خدمات ارائه شده شما برای بیماران چه مواردی است؟

  دسامبر 5, 2020 در 11:49 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به نیاز های شما پرستار اعزام می گردد.
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان از طریق تماس در ارتباط باشید تا راهنمائی های لازم را داشته باشند.

   دسامبر 5, 2020 در 12:56 ب.ظ
 • شریفی نیا پاسخ

  چه خدماتی برای پرستاری بیماران کرونایی ارائه می دهید؟

  نوامبر 29, 2020 در 10:34 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   برای این موارد حتما با کارشناسان مجموعه تماس گرفته و اطلاعات مربوطه را دریافت نمائید.
   از قسمت تماس با ما می توانید با کارشناسان در ارتباط باشید.

   نوامبر 30, 2020 در 9:12 ق.ظ
 • برادران پاسخ

  از چه طریقی درخواست پرستارمون را اعلام کنیم؟

  نوامبر 28, 2020 در 2:46 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   شما از قسمت تماس با ما می توانید با شماره های نوشته تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 28, 2020 در 2:56 ب.ظ
 • قمیان پاسخ

  اراه خدمات پرستاری شرکتتان برای شهرستان هم می باشد؟

  اکتبر 10, 2020 در 2:55 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   خیر
   فقط منطقه شمالی تهران تحت پوشش می باشد.

   اکتبر 10, 2020 در 2:58 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری