بلاگ

روش کاشت ابرو چگونه است؟

 

اگر از کشیدن هر روزه مداد روی تاتوی خود خسته شده اید، می توانید از کاشت ابرو با موهای طبیعی زنده خودتان لذت ببرید

قضاوت کردن در مورد این سؤالی که تاتوی ابروها با رنگ بهتر است یا  با موهای طبیعی و قابل رشد، کار سختی نیست. چه کسی می پذیرد ابروهایی با موهای طبیعی و قابل رشد که قابل اصلاح کردن، تغییر فرم دادن و رنگ کردن است را با یک ابروی نقاشی شده با رنگهای تاتو و هاشوری که خیلی زود در شخصی ایجاد خستگی و یکنواختی می کند، عوض کند. حتی برای کسانی که قبلا تاتوی ابرو کرده اند خبری خوشحال کننده داریم و ان هم این که می توانند روی این تاتوی قدیمی، کاشت ابروی طبیعی انجام دهند، یعنی به جای تحمل کردن این تانوی یک فرم و بی روح یا چند بار تاتو کردن روی ناتوی قبلی، امروزه با استفاده از تکنیکها و متدهای مدرن و جدید و حرفه ای توسط بهترین و با تجربه ترین متخصصان کاشت ابرو که تعداد بسیار زیادی کاشت ابرو انجام داده اند، می توانند روی تاتوی شان موهای طبیعی بکارند وصاحب ابرویی طبیعی وقابل رشد شوند.

کاشت ابرو با موهای طبیعی و قابل رشد

چه کسانی می توانند کاشت ابرو آنجام دهند؟

کسانی که ابروهایی کم پشت دارند برای پرپشت کردن ابروهای شان میتوانند از این روش استفاده کنند.

کسانی که شکل و فرم ابروهای شان زیبا نیست (دائم بامداد ابرو مجبور به تصحیح شکل آن هستند) برای تغییر فرم ابروهای شان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

کسانی که اثر سوختگی یا جای بخیه در ابروهای شان دارند برای ترمیم جای آنها بهترین گزینه کاشت ابروست.

کسانی که قبلا تاتوی ابرو کرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نیز می توانند با استفاده از تکنیک های خاصی و حرفه ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند.

کسانی که به دلیل بیماری های خاصی یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند برای پر کردن داخل آن ناحیه از ابروهای شان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

روشی کاشت ابرو چگونه است؟

ابتدا شما مدلی ابروی دلخواه خود را به وسیله مداد ابرو می کشید و سپس تیم مجرب و متخصصان مربوطه آن را بررسی می کنند تا اگر نیاز به تغییراتی در مدل مربوطه باشد (با مشورت خودتان) آن را اعمال کنند تا بهترین مدل ابرو که کاملا به صورت شما می آید انتخاب شود، سپس روی همین مدلی با موهای طبیعی خودتان آبرو کاشته می شود.

کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو و به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون درد در یک جلسه حدود یک ساعته انجام می شود، یعنی تعدادی از موهای سر شما از ناحیه پشت گوشی برداشته می شود، به ناحیه ابرویتان منتقل میشود. متاسفانه در گذشته شاهد مواردی از کاشت غلط ابرو بوده ایم که به علت تکنیک اشتباه در کاشت و به علت عدم رعایت درست زاویه خواباندن تارهای موها در قسمتهای مختلف ابرو منجر به رشد سیخ سیخ (مسواکی) موهای ابرو و ظاهر زشت می شده است. البته می توان گفت انتخاب در نوع مو (با قطر مناسب) برای ابرو که ظاهری زمخت به همراه نداشته باشد هم یک امر مهم و بدیهی است. روش حرفهای اینجاست که باید از این مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از این موها که ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موهابا هر ضخامتی) به عبارت ساده تر باید موهایی با ضخامت نازک و هم قطر با موهای ابروهای تان انتخاب شود چرا که اگر موها ضخیم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ایجاد می شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.

ابتدا ابرو را به ۳ قسمت تقسیم می کنیم:

۱- تاج ابرو(head)

۲- بدنه ابر (body)

0- دام ابرو (tail)

1- در کاشت تاج ابرو باید موهابازاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودی پیدا نکنند).

2- در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به طرف دام ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به طوری که در دام ابرو با زاویه ۱۰ درجه و به صورت مماس با پوست کاشته شود تا موهای ابرو درآینده حالت سیخ سیخ (مسواکی) رشد نکنند. حتی باید نوع موهایی که برای کاشت ابرو استفاده می شود قطری مناسب با موهای ابرو داشته باشد (یعنی نباید از موهای ضخیم برای ابرو استفاده کرد).

3- باید به طور دقیق و حرفه ای بتوان منافذی با کوچکترین قطر و کمترین فاصله با هم در پوست ناحیه ابرو ایجاد کرد تا بتوانیم ابروهایی با بیشترین تراکم موها و طبیعی ترین حالت داشته باشیم به طوری که آنقدر موهای ابرو نزدیک به هم رشد کنند که پوست زیرابرو دیده نشود.

آیا وقت خداحافظی باتاتوی ابروها فرا نرسیده است؟

کسانی که قبلا تاتوی آبرو کرده اند و از رنگ یا مدل تکراری ان خسته شده اند بهتر است به جای اقدام به پاک کردن تاتوی خود که گاهی باعث آسیب رساندن به پوست ناحیه ابروها می شود ابتدا با پزشک متبحر و کارآزموده مشورت کنند چون در اکثر موارد بدون نیاز به پاک کردن تاتو و با طراحی صحیح و حرفه ای می توانند کاشت ابرو با موهای طبیعی انجام دهند

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری