سایکوز

ساکوز

سایکوز

بر خلاف اختلالاتی که پیش تر توضیح داده شد که مشکل در احساسات و هیجانات بود، روان پریشی اختلال فراگیرتری است و جنبه های گوناگون ذهن مثل افکار، احساساتف ادراک و … را تحت تاثیر قرار می دهد . اسکیزوفرنی شایع ترین اختلال وران پریشانه است. این بیماری چند شخصیتی نیست.

بیماری روان پریشی

اختلال اسکیزوفرنی بدون دلیل روشنی رخ می دهد، ولی ممکن در خانواده ای شایع تر باشد و گاهی نیز نتیجه اختلال مصرف دارو است. مبتلایان به اختلال اسکیزوفرنی اغلب نیم دانند مشکلی دارند. اغلب بدبین می شوند و فکر می کنند که بقیه دنیا مشکل دارند یا دیگران در مقابل آنها هستند . در نتیجه داوطلبانه برای کمک پزشکی مراجعه نمی کنند. اگر شما گمان می کنید کسی روان پریشی دارد باید توسط یک پزشک ارزیابی شود.

بهترین اقدام برای جلب همکاری بیمار، از طریق همدلی و تاکید بر مشکلاتی است که خودش نیز آنهارا قبول دارد، مثل بی خوابی یا تغییر اشتها.

خوشبختانه هماننددیگر اختلالات ذهنی، ریشه مشکل یک عدم توازن شیمیایی در مغز است. در نتیجه این اختلالات با داروهایی که به اصلاح این عدم توازن کمک می کنند، قابل کنترل است.

علایم ممکن:

  • قطع ارتباط با دوستان، خانواده و انزواطلبی
  • توهم
  • مشکلات گفتاری
  • توجه کم به پوشش و بهداشت
  • ناتوانی در انجام وظایف تحصیلی یا کاری
  • فکرهای عجیب به خصوص فکر تحت کنترل خارجی قرار داشتن
  • رفتارهای غیر طبیعی به خصوص با کنترل خارجی

جهت#استخدام#پرستار#تهران#استخدام_پرستار به وب سایت www.parsianavid.ir مراجعه فرمائید.

و یا با شماره تماس 02122697906 جهت استخدام و یا معرفی پرستار کودک، پرستار سالمند،پرستار بیمار، در منزل تماس حاصل فرمائید


خانم دکتر

مرکز پارسیان آوید توسط پرسنل با مدرک تحصیلی مرتبط و کارشناسی با سابقه ۲۵ سال خدمت در مراکز درمانی و حرفه ای زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی شده و با استفاده از تجربیات تخصصی و فوق تخصصی با اعزام نیروهای حرفه ای و آموزش دیده خود ، افنخار رضایتمندی شما برای مراقیت از عزیزانتان را جهت تامین نیازهای شما دارا می باشد

دیدگاه خود را بنویسید