بلاگ

فواید دارچین برای سلامت سینوس شما

فواید دارچین برای سلامت سینوس شما

فواید دارچین برای سلامت سینوس شما

فواید دارچین برای سلامت سینوس شما : دارچین نه تنها خوشمزه است، بلکه دارای یکسری فواید سلامتی است که ارزش توجه به آنها را دارد. ثابت شده دارچین ضد قارچ، ضد باکتری و همچنین ضدالتهاب است. این نه تنها به سلامت سینوس بلکه به سلامت کلی شما فواید واضحی دارد.

با شکر به عنوان تقویت کننده طعم استفاده کنید و برای خود مقداری دارچین تهیه کنید.

نه تنها نوشیدنی های شما مانند چای و قهوه را ادویه دار می کند، بلکه ممکن است به شما کمک کند تا از عفونت ها و بوی بد دهان نیز جلوگیری کنید.

درست است! کمی دارچین به قهوه خود اضافه کنید و فردا صبح آن بوی بد قهوه را حس نکنید!

خواص ضد قارچ

محققان شاهد توانایی منحصر به فرد دارچین در مبارزه با عفونت های قارچی در دستگاه تنفسی، به ویژه با عفونت قارچی Thrush هستند.

برفک به طور کلی به زبان و گلو گسترش می یابد و می توان با مقداری چای دارچین با آن مبارزه کرد! کافی است کمی چای دارچین غرغره کنید، آن را در پشت گلو نگه دارید و سپس ببلعید.

یک جنبه مهم از خاصیت ضد قارچ دارچین این است که می توان از آن برای مقابله با رشد قارچ هایی که نسبت به داروهای خاص مقاوم شده اند، استفاده کرد.

خواص ضد باکتری و ضد التهاب

نشان داده شده است که روغن طبیعی دارچین، در درجه اول دارچین، برای مبارزه با باکتری ها از جمله سالمونلا و لیستریا است.

دقیقاً مشخص نیست که آیا می توان آن را به عنوان یک ماده ضد باکتری همه کاره به کار برد، اما شواهد موجود در مورد این دو سویه باکتری کافی است که نشان دهد ارزش افزودن کمی دارچین به رژیم روزانه شما ارزشمند است.

همچنین نشان داده شده است که آنتی اکسیدان های دارچین خاصیت ضد التهابی شدیدی دارند.

شاید فکر کنید که اهمیت این امر کمی کمتر از مبارزه با قارچ و باکتری است، اما تعجب خواهید کرد که چقدر مهم است که التهاب را در بدن حفظ کنید.

تمام سینوزیت های مزمن ناشی از التهاب است. بنابراین، از دارچین می توان برای مقابله با بیماری سینوس و همچنین تعداد زیادی از بیماری های مرتبط با التهاب مانند دیابت استفاده کرد.

پرستار بیمار

استفاده از خدمات پرستاری در منزل برای بیمار و خانواده های آنها این امکان را فراهم می کند که به شکل مستقیم از فرآیند بهبودی بیمارشان اطلاع داشته باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد.

از دیگر مزایای استفاده از خدمات پرستاری بیمار در منزل، صرفه جویی در هزینه های پرستاری در برابر به خدمات بستری در بیمارستان است.

علاوه بر این پرستار با توجه به زمان هایی که از طرف خود خانواده بیمار مشخص می گردد در منزل حضور پیدا می کند و این امر یکی از بارزترین جنبه های استفاده از خدمات پرستاری در منزل می باشد.

پرستار می تواند با عنوان مراقب ساده بیمار، پرستار تخصصی، بهیار و یا عناوین دیگر اعزام می گردند.

مرکز خدمات و مراقبت های بالینی پارسیان آوید با مجوزها و گواهی های رسمی از وزارت بهداشت خدمات خود را به صورت 24 ساعته و در کلیه روزهای سال، حتی تعطیلی ها برای شما عزیزان ارائه می‌دهد.

می توانید با مراجعه به سایت پارسیان آوید اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید و یا با تماس با کارشناسان مجموعه راهنمایی های لازمه را برای دریافت پرستار سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار دریافت نمائید.

شماره های تماس را از قسمت تماس با ما می توانید مشاهنده کنید.

پس همین حالا کلیک کن، تا بهترین پرستاران را برای شما اعزام کنیم.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری