بلاگ

ویروس کرونا

ویروس‌ کرونا

ویروس‌ کرونا

ویروس‌ کرونا : با ادامه و گسترش ویروس کرونای جدید در جامعه های بیشتر، این ویروس در تمامی کشورهای جهان اشخاص را دچار این بیماری کرده است.

ما از متخصصان خواهش کرده ایم تا تمامی حقیقت هایی که تا الان بدست آورده اند را در اختیار ما قرار بدهند. تا به وسیله این داده های در اختیارمان، به سوالاتی که والدین درباره این بیماری دارند را تا جای ممکن پاسخگو باشیم.

بعد از آن مطالبی را برای پیشگیری و جلوگیری کردن از سرایت و گرفتن ویروس‌ کرونا در اختیار قرار می دهیم تا نحوه محافظت خودتان در برابر آلوده شدن از بیماری کرونا را بدانید.

ویروس‌ های کرونا چه می باشند؟ 

این گروه از ویروس های کرونا جزو ویروس های بزرگی می باشند که حیوان ها و انسان ها را درگیر و آلوده می کنند و سبب می شوند تا ناراحتی های تنفسی برای افراد به وجود بیاید.

این میزان از ناراحتی در هر شخص می تواند خفیف به اندازه ی سرماخوردگی عادی و یا آنفولانزا باشد و یا شدید به اندازه ذات الریه باشد .

در مورد های بسیار نادری ویروس های کرونا در حیوانات انسان ها را آلوده این بیماری می کنند و بعد از آن بین آنها شیوع پیدا می کند.

ویروس سارس در سال 2002 تا 2003 را اگر به یاد داشته باشید این ویروس نیز نوعی از گروه کرونا ویروس بود که از حیوان به انسان رسید، که نشانه های آن درگیری حاد تنفسی می باشد .

از دیگر موردهای این ویروس که جدیدترین آن را می توان قبل از این ویروس دانست مرس می باشد که در سال 2012 در خاورمیانه بروز کرد و شایع شد و از شتر به انسان منتقل شده بود .

در جواب آزمایشم، « ویروس کرونا » ثبت شده است. جای نگرانی می باشد؟ 

الزاما خیر. بسیاری از موردهای تشخیص ویروس کرونا همچون این می باشد که به شما گفته شود دچار آنفلوانزا یا سرماخوردگی عادی شده اید.

 به یاد داشته باشید که واژه «ویروس کرونا» دربرگیرنده کل یک خانواده ویروس‌ می باشد. مثبت بودن جواب آزمایش ویروس کرونا علتی بر نگرانی و اضطراب نمی باشد.

امکان دارد که قید شدن این واژه در جواب آزمایشات کمی برای افراد گیج‌کننده شود، در این صورت می توانید که با پزشک و یا تیم مراقبتی در نزدیکترین موقعیت زندگی خود بروید.

ویروس کرونا
ویروس کرونا

ویروس کرونا به چه نحوی به یکدیگر انتقال می یابد؟

این ویروس به طور معمول از راه سرفه و عطسه، تماس شخصی با شخص آلوده و یا لمس سطوح آلوده و بعد از آن لمس  کردن دهان، بینی و چشم‌ها با دستان آلوده در بین اشخاص انتقال می یابد.

اشخاص به چه نحوی می توانند از شیوع بیشتر این بیماری جلوگیری بکنند؟

«مرکزهای کنترل بیماری و پیشگیری از بیماری» راه های های بهداشتی صحیح و درست ذیل را توصیه می‌کنند :

 • ازجمله شستشوی پی در پی دست ها،
 • مصرف چند برابری مایعات نسبت به روزهای عادی،
 • سرفه کردن در بخش های داخلی آرنج یا دستمال کاغذی
 • و ماندن در خانه در هنگامی که احساس کردید دچار بیماری هستید.
 • به‌علاوه، توصیه می گردد که حتی زمانی که بیمار نمی باشید در خانه مانده، مگر در مواقع ضروری که واقعا نیاز به بیرون رفتن باشد،
 • و حفظ فاصله در جامعه رعایت گردد (حداقل شش فوت از سایرین فاصله داشته باشید).

ویروس‌ کرونا : نشانه های بیماری ویروس کرونا ی جدید (کووید-19) چه می باشد؟ 

CDC یادآور می گردد که نشانه های ویروس کرونای تازه از قبیل : «داشتن تب و نشانه های بیماری دستگاه تنفسی تحتانی (مانند سرفه، مشکلات تنفسی) می باشد.»

 از تماس با فردی که مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا می باشد، خودداری شود.

آیا کووید-19 درمان پذیر می باشد؟

هنوز برای این بیماری واکسنی کشف نشده است و برای اینکه این بیماری ویروس می باشد هیچ نوعی از آنتی بیوتیک ها روی آن هیچ تاثیری ندارد.

مسئولین پزشکی و بهداشتی در کشور بدون اینکه درمان خاصی برایش باشد اقدام به معالجه بیماران برای ایجاد حس آسایش در آنها بکنند.

در صورت داشتن چه نشانه هائی باید به پزشک مراجعه کنیم؟ 

اگر خودتان و یا فرزندتان تب، سرفه یا مشکلی در تنفستان به وجود آمد، باید سریعا به پزشک مراجعه بکنید. اگر مشکوک به کووید-19 می باشید، قبل از ویزیت با پزشک با بخش اورژانس بیمارستان تماس گرفته تا این مرکز اطمینان پیدا بکند که اگر شما مشکوک به این ویروس می باشید در صورت مراجعه دیگران را آلوده این ویروس نکنید.

ویروس کرونا
ویروس کرونا

ویروس‌ کرونا : آیا بیمارستان ها بیماران و ملاقات‌کنندگان را مورد غربال قرار می دهد؟ 

کارمندان کادر پزشکی ، در همه برخورهایشان با بیماران، از تمامی دستورالعمل‌های جدید «وزارت بهداشت » تبعیت می‌کنند تا مانع از شیوع این ویروس تازه شوند.

همه ی کادر پزشکی و ملاقات‌کنندگان بیمارستان‌ ها به‌ صورت شفاهی درخصوص نشانه های این بیماری غربال می گردند.

هر فردی که در غربالگری شفاهی قبول نشود، آزمایش تشخیص ویروس از او گرفته می شود.

علاوه بر این، آزمایش تشخیص ویروس روی همه ی بیماران بعد از پذیرش در بیمارستان صورت می گیرد. این موارد از قبیل آزمایش بیماران با رویه‌های آتی درمانی می باشد.

می توانید از پرستار بیمار راهنمائی های لازم را جویا شوید.

اشخاص پر خطر در گیرایی بیماری کووید-۱۹

 • بیشترین مورد های مبتلا به بیماری کرونا ویروس جدید. در اشخاص ۱۰ تا ۹۰ ساله می باشد و در حال حاضر ابتلای اشخاص کمتر از از۱۰ سال (به جز تنها یک مورد مشکوک)، به این ویروس از هیچ کجا گزارش نشده است.
 • بیشترین اشخاصی که در اثر کووید ۱۹، فوت شده اند غالبا اشخاص مسن و دارای بیماری های زمینه ای بوده اند.
 • اشخاص پرخطر با مرگ و میر بیشتر دربرگیرنده ی :
 • سنین بالای ۶۵ سال،
 • خانم های باردار،
 • اشخاصی که به هر علتی از آسپیرین را برای مدت طولانی مصرف می کنند،
 • اشخاصی که به بیماری های قلبی مبتلا می باشند، ریوی یا کلیوی مزمن.
 • افراد مبتلا سرطان فعل (از هر نوع)،
 • بیماری های روانی مزمن،
 • بیمارانی که دارو های سرکوب کننده ایمنی و استروئید های سیستمیک استفاده می کنند.
 • افراد مبتلا به ایدز و معتاد های پرخطر،
 • افراد بیمار مبتلا به دیابت،
 • اشخاص سیگاری و کسانی که قادر به دفع ترشح های تنفسی نمی باشند شامل معلول های دارای آسیب نخاعی و فلج مغزی.

شماره 2 : روش های انتقال، کمون و سرایت و شیوع بیماری

1-2 : سرایت به روش قطره ای : این روش انتقال ویروس توسط قطره های تنفسی ریز و بزرگ از شخص آلوده به سایرین که به طور معمول از روش عطسه و سرفه صورت می گیرد.

2-2 : سرایت به روش تماسی : انتقال از این روش از طریق سطح های آلوده به قطره های تنفسی حاوی ویروس اشخاص، امکان دارد از روش تماس دهان یا بینی خود پس از تماس با یک وسیله  آلوده به ویروس کرونا، شامل دستگیره درب ها، میز ها، یا دست کثیف فرد آلوده، به این بیماری مبتلا شوند.

انتقال از دیگر راه ها و روش ها در صورت اعلام کردن به وسیله مبادی ذیربط، اطلاع رسانی خواهد شد.

ویروس کرونا
ویروس کرونا

معیارهای بیمارانی که واجد شرایط برای ارائه مراقبت در منزل هستند.

بر طبق گایدلاین های سازمان بهداشت جهانی بیمارانی که دچار عفونت حاد تنفسی شدید می باشند، حتما باید در بیمارستان تریاژ شده و بستری شوند.

اما اشخاصی که بیماری آنها خفيف می باشد نیازی به بستری شدن در بیمارستان ها را ندارند و برای روند درمانی بیماری خود می توانند مراقبت در منزل را با ارجاع و معرفی به مراکز زی ربط داده شوند.

1-3 : بیمارانی که علائم بیماری خفیف زیر را دارا بوده، کاندیدای بستری و مراقبت در منزل می باشند.

 • اشخاص بیماری که مکانی برای بستری شدن ایمن را نداشته باشند.
 • شخص تمایلی به بستری شدن در بیمارستان را ندارد و مقاومت می کند .
 • اشخاص بیمار دارای نشانه های خفیف، که بیماری زمینه ای از قبیل نقص سیستم ایمنی، بیماری های قلبی عروقی و یا احتمال گسترش عارضه در آنها وجود نداشته باشد.

2-3 : در ضمن تصمیم های گرفته شده در این باره بایستی بر طبق ارزیابی بیمار صورت پذیرد. اگر تصمیم بر مراقبت  و روند درمان بیمار در منزل اتخاذ شد در وهله اول باید محل زندگی بیمار و مراقبین بیمار را مورد ارزیابی قرار داد تا مشخص گردد که آیا محل زندگی شخص برای ارائه این خدمات در منزل مناسب می باشد یا خیر؟

 ویروس کرونا 
3-3 : بیمار و خانواده آنها باید توانایی تبعیت از پروتکل درمان را همچون :
 • ایزولاسیون در منزل،
 • شستشوی دست ها،
 • رعایت کردن بهداشت تنفسی، عطسه، سرفه و …)،
 • تمیز کردن و نظافت محیط
 • و محدودیت در جابجایی بیماران
 • و بتوانند مسائل مربوطه با ایمنی (مانند جلوگیری از آتش سوزی هنگامی که از شوینده ها با هندراب های دارای الکل استفاده می گردد) را رعایت کنند.

 4-3 : ارتباط ما بین ارائه دهندگان خدمات مراقبتی و پزشکی در خانه و بیمار و خانواده در کلیه طول دوره بستری و درمانی بیمار در خانه تا هنگامی که بیمار هیچگونه علائم ونشانه ای از بیماری را نداشته باشد باید حفظ گردد.

5-3 : در راستای رعایت کلیه موازین و احتياط های استاندارد در منزل حتما باید داده های جامع و آموزش های لازم مربوطه با راه های انتقال و سرایت کووید -۱۹ به بیمار و خانواده داده شود تا بتوانند از شخصی که مشکوک به این عفونت می باشد. نگهداری و مراقبت شود.

ویروس کرونا
ویروس کرونا

توصیه  و سفارش های ضروری و لازم برای پیشگیری و کاهش انتقال کرونا و عفونت

1-4 : شخص آلوده تنها در یک اتاقی که دارای تهویه مناسب می باشد باید قرار بگیرد (در و پنجره های اتاق قابل باز شدن باشند.

2-4 : تحرکات بیمار و جابجایی هایش باید محدود شود و در صورت امکان مکان های مشترک منزل (آشپز خانه، حمام، توالت و..) و این مکان ها دارای تهویه مناسبی باشند و برای تعویض هوا پنجره ها هر چند دقیقه یکبار باز شوند.

3-4 : در صورت امکان دیگر اشخاص خانواده در یک اتاقی مجزا از بیمار باشند. اگر این شرایط و موقعیت را ندارید، بیمار حتما باید حداقل یک متری از دیگر اشخاص خانواده فاصله داشته باشد.

4-4 : افرادی که از بیمار نگهداری و مراقبت می کنند باید حداقل باشند (در صورت امکان حداقل یک نفر که می دانید سلامتی مطلوبی را دارا می باشد و دارای بیماری زمینه ای و یا سیستم ایمنی ضعیف ندارد از بیمار مراقبت نماید.)

5-4 : شخص بیمار ممنوع ملاقات باشد.

6-4 : پس از هر مرتبه ارتباط با بیمار و مکان مراقبت او، مراقب و یا اشخاص خانواده، حتما الزامی است که شستشو و بهداشت دست ها را انجام بدهند.

7-4 : قبل و بعد از انجام هر خوردن و آشامیدنی دست ها را حتما شسته و هر زمانی که شخص احساس کرد که دست هایش آلوده می باشد حتما آنها را باید شستشو دهد.

8-4 : اگر که آلودگی و کثیفی دست قابل رویت نباشد، می توانید هندراب ها (ضد عفونی کننده ها بر پایه الكل) را مصرف نمائید.

9-4 : بعد از شستشوی دست با آب و صابون از حوله های جنس کاغذی یکبار مصرف دستمال کاغذی برای خشک کردن دست هایتان استفاده بکنید.
ویروس کرونا
ویروس کرونا

اگر به دستمال کاغذی دسترسی نداشته و نتوانستید تهیه نمائید بجای آن می توان از حوله های پارچه ای استفاده کرد که در شرایط به محض خیس شدن آن، باید حوله دیگری را جایگزینش بکنید.

10-4 : برای جلوگیری از منتشر شدن ترشح های تنفسی، از ماسک طبی استفاده گردد.

11-4 : بیمار باید حتی الامکان ماسک طبی مصرف بکند. برای بیمارانی که توانایی به مصرف ماسک طبی را ندارند لازم می باشد با جدیت تمام بهداشت تنفسی رعایت گردد.

به نمونه در هنگام سرفه یا عطسه، بینی و دهانتان را با دستمال کاغذی کاملا بپوشانید و دستمال بعد از مصرف داخل سطل آشغال انداخته شود و در صورت مصرف دستمال های پارچه ای آن را با آب و صابون به خوبی شسته شود.

12-4 : کادر ارائه دهنده مراقبت پزشکی و بهداشتی نیز باید از ماسک های طبی استفاده بکنند؛ به نحوی که دهان و بینی به شکل کامل توسط ماسک پوشانده شود و در مدت مصرف از ماسک به آن دست زده نشود؛

و هر زمان که ماسک به ترشح  ها آلوده شد و یا خیس و نم دار شد، حتما باید با یک ماسک تمیز و خشک جایگزین گردد.

ماسک باید بر طبق تکنیک ها و اصول درست احتياط های استاندارد از صورت برداشته شود به نحوی که جلوی ماسک لمس نگردد و از جهت کش پشت سر جدا و از صورت برداشته شود.

13-4 : ماسک مورد استفاده باید سریعا بعد از مصرف درون سطل زباله مخصوص انداخته شود و دست ها را با اصول گفته شده شسته شوند.

 از ارتباط و لمس مستقیم با مایعات و ترشح های بدن مخصوصا ترشح های دهان و مجراهایی تنفسی پرهیز شود. و برای دفع ضایعه ها از قبیل ادرار، مدفوع و زباله ها از دستکش های یکبار مصرف و ماسک استفاده گردد. دست ها باید پیش و بعد از مصرف ماسک و دستکش با آب و صابون به خوبی شسته شوند.

14-4 : از ملحفه ها و ظرف های شخصی که بتوان آنها را بعد از استفاده با آب و صابون شستشو داد  برای افراد مانعی ندارد .

15-4 : سطوح ها و محیط هایی که بیمار با آن ها در تماس می باشد (میز، تخت، مبلمان اتاق و…) باید حتما روزانه تمیز و ضدعفونی گردد.

می توانید از شوینده های خانگی یا دترژنت، برای ضد عفونی و تمیز کردن این وسیله ها استفاده کنید و آنها را شسته و بعد از آن آبکشی کنید.

ویروس کرونا
ویروس کرونا

 بعد با هیپوکلریت سدیم نیم درصد (معادل ۵۰۰۰ pm یا به نسبت یک دهم در آب حل کنید) آنها را بشویید. 16-4 : سطح های توالت و حمام مورد مصرف بیمار دست کم یک بار در روز باید شسته و ضد عفونی گردد (با هیپو کلریت سدیم نیم درصد (معادل ۵۰۰۰ pm ) یا به نسبت یک دهم در آب حل کنید.

17-4 : لباس، ملحفه، حوله های حمام و دست به طور منظم و هر روز با صابون رختشویی و یا در ماشین لباسشویی با آب ۶۰ تا ۹۰ درجه شسته و به طور کامل خشک گردند.

 ملحفه های آلوده شده توسط بیمار در کیسه زباله بند دار انداخته شده و از جابه جایی و لمس مستقیم آن ها با پوست پرهیز شود.

18-4 : در هنگام نظافت محیط زندگی بیمار باید حتما از دستکش ها و لباس های محافظت کننده و یا پیش بند برای جلوگیری کردن از رسیدن ترشح های به بدن فرد سالم مصرف گردند و تا هنگامی که سطح آن ها تمیز می باشد می توان از آن ها استفاده نمود.

برای این امور می توان از دستکش های یک بار مصرف و یا دستکش های خانگی استفاده نمود. دستکش های خانگی باید با آب و صابون و یا دترژنت شسته بشوند. دستکش یک بار مصرف باید بعد از مصرف دور انداخته شود (پیش از در آوردن دستکش و پس از مصرف باید دست ها شسته شوند).

19-4 : زباله های مربوطه با بیمار جزو زباله های عفونی در نظر گرفته می شوند و در سطل های زباله درب دار نگهداری می گردند و به عنوان زباله عفونی دفع شوند.

از لوازمی که در ارتباط مستقیم با بیماران هستند به شدت پرهیز کنید به دلیل اینکه آلوده می باشند.

20-4 : از به اشتراک گذاشتن ظرف های غذا و نوشیدنی ها، مسواک، حوله و یا ملافه های بیماران پرهیز کنید.

21-4 : ارائه دهندگان خدمات در خانه باید از وسایل و تجهیزات بهداشتی استفاده بکنند و از هر گونه تماس و ارتباط با ذره ها و قطره های تنفسی اجتناب گردد.

مدیریت تماس در بیماری کووید-19

 • ارائه دهندگان مراقبت اعم از رسمی و غیر رسمی که در موضع ارتباط نزدیک با اشخاص مشکوک به ویروس می باشند لازم می باشد تا ۱۴ روز از آخرین روز ارتباط با شخص مشکوک تحت نظر باشند و پایش گردند.
ویروس کرونا
ویروس کرونا

منظور از اشخاصی که ارتباط داشته اند از قبیل موردهای ذیل می باشد:

 • افرادی که برای ارائه مراقبت به شخص آلوده و مبتلا به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در ارتباط بوده اند، اشخاصی که با بیمار ملاقات داشته اند و یا در یک مکان بسته با بیمار در ارتباط بوده اند،
 • اشخاصی که به صورت مستقیم و نزدیک با شخص بیمار در تماس بوده اند همچون همکلاسی و یا همکار شخص بیمار
 • اشخاصی که با شخص بیمار یا هر وسیله نقلیه ای به مسافرت رفته بوده اند.
 • اشخاصی که در یک دوره زمانی ۱۴ روزه پس از آغاز علائم و نشانه های بیماری با شخص در یک مکان زندگی کرده باشند.
 • مرکز شخص ارائه دهنده خدمات به بیمار در خانه می بایست روش ارتباطی با بیمار برای مشاهده و یا پایش وضعیت سلامتی و جسمانی بیمار داشته باشند و وضعیت سلامتی این اشخاص را به صورت منظم و روزانه، تلفنی و یا دیدار های حضوری پیگیری بکنند و در نیاز آزمایش های تشخیصی لازم انجام پذیرد.
 • اشخاصی که با بیمار در ارتباط بوده اند بایستی آموزش های لازم در موضوع احتياط های استاندارد کنترل عفونت را بگیرند و در مواقع پدید آمدن نشانه های بیماری از روش مراجعه به مرکز های مربوطه آگاهی داشته باشند.

احتياط های استاندارد کنترل عفونت در بیماری کووید-۱۹

 • در صورتی که مرکز از وجود شخص علامت دار در منزل اطلاع داشته باشد ، باید گزارشش را به بیمارستان گفته شود و تسهیلات و هماهنگی های لازم برای ارجاع را فراهم آورید.
 • در هنگام جابجایی شخص به مرکز های درمانی بیمار باید حتما از ماسک طبی استفاده کرد و با آمبولانس و یا وسیله نقلیه شخصی (با پنجره های کاملا باز برای تهویه مناسب هوا). انتقال صورت گیرد.
 • شخص دارای علامت در زمان جابجایی باید بهداشت تنفسی و دست را رعایت نمود و حتی المقدور یک متر از سایرین فاصله بگیرید ( چه در هنگام جابجایی و چه در هنگام رسیدن به مرکز این فاصله باید رعایت گردد).
 • کلیه سطح هایی که با ترشح های تنفسی و یا دیگر ترشح ها طی جابجایی بیمار آلوده شده اند، بایستی با لوازمی همچون صابون با دترژنت پاک شده و با ترکیب های مورد مصرف در منزل مانند وایتکس نیم درصد ضدعفونی گردند،

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (118)

 • تازه قشلاق پاسخ

  پرستاران اعزامی برای نگهداری کردن از بیماران کرونایی تمامی موارد اورژانسی مواجهه با این بیماری را می دانند؟

  می 9, 2021 در 3:15 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   می 9, 2021 در 4:15 ب.ظ
 • حامدپور پاسخ

  برای مراقبت سه روزه از بیمار کرونایی پرستار اعزام می کنید.

  می 4, 2021 در 4:22 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   می 4, 2021 در 4:51 ب.ظ
 • پری پاسخ

  سلام
  برای مراقبت از بیمارم که در بیمارستانم می باشد برای امور بیمار در بیمارستان نیاز به پرستار دارم، پرستاران شما این امور را به عهده می گیرند؟

  آوریل 27, 2021 در 1:17 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   آوریل 27, 2021 در 2:05 ق.ظ
 • یاور پاسخ

  برای کودک 5 ساله هم که درگیر کرونا می باشد پرستار اعزام می کنید؟

  آوریل 24, 2021 در 7:52 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   آوریل 24, 2021 در 9:32 ب.ظ
 • تبیان پاسخ

  شما برای نگهداری بیمار کرونایی پرستار به دماوند اعزام نمی کنید؟

  مارس 27, 2021 در 4:10 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   خیر
   ولی برای اطمینان و کسب اطلاعات در اینباره با کارشناسان در ارتباط باشید تا توضیحات کامل ر ابه شما عزیزان بدهند.
   با شماره های 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   مارس 27, 2021 در 4:43 ب.ظ
 • بهادری پاسخ

  چطور درخواست پرستار برای بیمار کرونایی را ثبت کنم، همینجا اعلام کنم ؟
  لطفا راهنمایی می کنید.

  مارس 23, 2021 در 1:27 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   مارس 23, 2021 در 2:54 ب.ظ
 • پارسایی پاسخ

  بیمار ما درگیر کرونا انگلیسی شده است پرستار برای مراقبت از او در بیمارستان و منزل اعزام می کنید؟

  فوریه 18, 2021 در 12:15 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   فوریه 18, 2021 در 12:33 ب.ظ
 • ایرانی پاسخ

  پسر 8 ساله من دچار کرونا شده و حال نسبتا وخیمی دارد، پرستاری که هم مراقبتی باشد و هم از لحاظ روانپزشکی او را کمک کند اعزام دارید؟

  ژانویه 18, 2021 در 3:15 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   بله
   لطفا با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید تا راهنمایی و اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   ژانویه 18, 2021 در 3:31 ب.ظ
 • ترک زبان پاسخ

  سلام
  کل خانواده 5 نفری ما درگیر کرونا شده، شرایط برای اعزام پرستار در این مورد چگونه است؟

  ژانویه 13, 2021 در 2:09 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   لطفا با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید تا راهنمایی و اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   ژانویه 13, 2021 در 2:29 ب.ظ
 • شاه لو پاسخ

  سلام
  برای بیمار کرونایی در بیمارستان شبی چقدر دریافت می کنید؟

  دسامبر 15, 2020 در 11:08 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   لطفا با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید تا راهنمایی و اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   تلفن پارسیان آوید

   02122697906 – 8

   09300350025 – 29

   دسامبر 15, 2020 در 11:23 ق.ظ
 • بهرنگ پاسخ

  برای سه شب پرستاری از بیمار کرونایی چه میزان دریافت می کنید؟

  دسامبر 8, 2020 در 3:45 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای موارد مالی در ارتباط با بیماران کرونایی حتما با کارشناسان از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را در اختیاز شما عزیزان بگذارند.

   دسامبر 8, 2020 در 4:06 ب.ظ
 • جعفرپور پاسخ

  تزریق واکسن آنفولانزا را در منزل انجام می دهید؟

  دسامبر 5, 2020 در 11:38 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   در حال حاضر و بیماری کنونی واکسیناسیون در منزل انجام نمی شد ولی برای اطمینان بیشتر با شرکت تماس گرفته شود تا کارشناسان راهنمایی نمایند.

   دسامبر 5, 2020 در 12:54 ب.ظ
 • تربتی پاسخ

  آزمایش کرونا در منزل نیز شما ارائه می دهید؟

  نوامبر 14, 2020 در 4:12 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   خیر
   شاید در مواردی این امور انجام شود ولی برای اطمینان تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 14, 2020 در 4:35 ب.ظ
 • دانیال پاسخ

  حقوق پرستار بیمار کرونایی چگونه محاسبه می شود؟

  نوامبر 2, 2020 در 3:01 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان از طریق شماره های داده شده در بخش تماس با ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را به شما عزیزان بدهند.

   نوامبر 2, 2020 در 3:10 ب.ظ
 • اشجعی پاسخ

  خانواده ما همه افراد درگیر کرونا شدیم و نیاز به مراقب داریم، فردی برای اعزام دارید؟

  اکتبر 26, 2020 در 4:22 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   برای سوالات بیشتر و راهنمایی دقیق تر حتما باید با کارشناسان در ارتباط باشید تا تمامی موارد را توضیح دهند.

   نوامبر 7, 2020 در 4:35 ب.ظ
 • ناشناس پاسخ

  پرستاران ازمایش های آی جی جی و آی جی ان را انجام می دهند؟

  آگوست 11, 2020 در 3:16 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بنا به محل اعزام حتما باید یکسری از ازمایشات را انجام دهند.

   آگوست 11, 2020 در 3:35 ب.ظ
 • اطهرنیا پاسخ

  امکان پرستاری از خانواده ای که کرونا گرفتند را یک پرستار دارد یا دو پرستار باید استخدام شود؟

  آگوست 10, 2020 در 2:55 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای این مورد حتما با کارشناسان باید در ارتباط باشید تا راهنمائی های لازم را به شما ارائه بدهند.

   آگوست 10, 2020 در 3:03 ب.ظ
 • غضنفری پاسخ

  پرستار قبل و بعد از پرستاری از بیمار کرونایی باید ازمایش بدهد؟

  آگوست 3, 2020 در 2:15 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای این سوالات حتما با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را داشته باشند.

   آگوست 3, 2020 در 2:42 ب.ظ
 • بتی پاسخ

  سلام
  تشکر برای اینکه شرایط را درک کرده و برای مراقبت از بیماران کرونایی نیز نیرو اعزام می کنید.

  جولای 27, 2020 در 2:24 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   وظیفه ما ایجاب می کند تا جایی که می توانیم خدمات مورد نیاز جامعه را رائه بدهیم.

   جولای 27, 2020 در 3:04 ب.ظ
 • زارع پاسخ

  تشکر برای پرستار خوبی که برای مراقبت از بیمارمان فرستادید.

  جولای 20, 2020 در 2:25 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   وظیفه ما این را ایجاب می کند تا بهترین ها را برای شما عزیزان ارائه بدهیم.

   جولای 20, 2020 در 2:51 ب.ظ
 • یوسفی زاده پاسخ

  برای یک ماه هم پرستار برای مراقبت از بیمار کرونایی اعزام دارید؟

  جولای 19, 2020 در 3:42 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   با شرکت و یا همراه کارشناسان تماس گرفته تا اطلاعات دقیق را به شما بدهند.

   جولای 19, 2020 در 3:55 ب.ظ
 • چیت سازی پاسخ

  هزینه ازمایش های پرستار بعد از نگهداری از بیمار کرونایی با خانواده بیمار می باشد ؟

  جولای 14, 2020 در 11:23 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای این امور حتما باید با کارشناسان در ارتباط باشید.
   با شماره های تماس شرکت در قسمت تماس با ما می توانید با کارشناسان هم صحبت شوید.

   جولای 14, 2020 در 2:43 ب.ظ
 • خجسته پاسخ

  اگر پرستار در حین مراقبت دچار بیماری شود مسئولیتش با خانواده بیمار می باشد؟

  جولای 13, 2020 در 11:29 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای کسب اطلاعات در اینباره با کارشناسان در ارتباط باشید تا توضیحات کامل ر ابه شما عزیزان بدهند.
   با شماره های 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   جولای 13, 2020 در 12:21 ب.ظ
 • موحدی پاسخ

  پرستار امکان اینکه کارهای ترخیص بیمارستان را نیز انجام بدهد و بیمار را به منزل ببرد را به عهده می گیرد؟

  جولای 11, 2020 در 3:00 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای این امور با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائی های لازم را داشته باشند.

   جولای 11, 2020 در 4:27 ب.ظ
 • مکی پاسخ

  چه اطلاعات خوبی را برای اگاهی ما اطلاعات داده اید ، تشکر.

  جولای 5, 2020 در 4:18 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   تشکر از شما برای انتخاب مطالب سایت ما برای کسب اطلاعات.

   جولای 5, 2020 در 4:26 ب.ظ
 • درگاهی پاسخ

  میتونیم قبل از اینکه پرستار اعزام شود ازمایش های مربوط به سلامتی را انجام دهد؟

  ژوئن 28, 2020 در 11:24 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بله
   این امر نیز میتواند برای راحتی خیال شما انجام شود.

   ژوئن 28, 2020 در 4:08 ب.ظ
 • تبرستانی پاسخ

  در صورت حادتر شدن حال بیمار و بستری شدن او در بیمارستان پرستار برای رسیدگی به امور او به بیمارستان میرود؟

  ژوئن 22, 2020 در 11:59 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به شرایط پرستار می باشد که برود یا خیر .
   بهتر است با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائی های لازم را داشته باشند.

   ژوئن 22, 2020 در 12:42 ب.ظ
 • خداوردی پاسخ

  پرستار براب بیمار کرونایی 24 ساعته هم اعزام دارید؟

  ژوئن 21, 2020 در 11:34 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای پاسخ این سوال باید با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائی های لازم را داشته باشند.
   با شماره های شرکت و همراه تماس حاصل کنید.

   ژوئن 21, 2020 در 3:34 ب.ظ
 • روحانیان پاسخ

  سلام
  بعد از اعزام پرستار پشتیبانی هم در صورت بروز مشکلات صورت می گیرد؟

  ژوئن 16, 2020 در 12:16 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   می توانید از طریق شماره های داده شده در قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   ژوئن 17, 2020 در 12:17 ق.ظ
 • حسینی پاسخ

  پرستار نیمه وقت هم برای نگهداری از بیمار کرونایی اعزام دارید؟

  ژوئن 14, 2020 در 4:29 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای این موارد با کارشناسان از طریق شماره های و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   ژوئن 14, 2020 در 4:35 ب.ظ
 • فرحزادی پاسخ

  حقوق پرستار بیمار کرونایی بالا می باشد؟

  ژوئن 13, 2020 در 11:43 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای تمامی این امور باید با کارشناسان صحبت کنید پس با شماره های شرکت تماس بگیرید تا راهنمائی های مربوطه را داشته باشند.

   ژوئن 13, 2020 در 12:59 ب.ظ
 • کمال. م پاسخ

  دو بیمار کرونایی در منزل ما هستند که نیاز به پرستار داریم اعزام برای دو بیمار دارید؟

  ژوئن 10, 2020 در 8:13 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای اطلاع از این موارد با کارشناسان از طریق شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   ژوئن 10, 2020 در 8:50 ب.ظ
 • قاضی پاسخ

  پرستار برای بیمارمان در شهرستان هم اعزام می کنید؟

  ژوئن 7, 2020 در 1:15 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   حوزه کاری ما تهران می باشد مگر در موارد خیلی خاص که در تهران منزل داشته باشید و زندگی کنید و موقتا به شهرستان بروید آن هم با شرایطی خاص.

   ژوئن 7, 2020 در 1:55 ب.ظ
 • احمد فروزش پاسخ

  تست در منزل هم انجام می دهید؟

  ژوئن 6, 2020 در 4:37 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   تست کرونا را باید در مرکز های اعلام شده انجام بدهید.

   ژوئن 6, 2020 در 5:12 ب.ظ
 • خشایار پاسخ

  پرستاری که اعزام می شود تخصصی می باشد و یا پرستار تجربی می باشد؟

  ژوئن 4, 2020 در 5:42 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به بیمار و شرایطش به شما گفته می شود که چه پرستاری مورد نیاز می باشد.

   ژوئن 4, 2020 در 6:04 ب.ظ
 • بایرامی پاسخ

  تمام وسایل پرستار و بیمار با بقیه افراد خانواده باید جدا شوند؟

  ژوئن 3, 2020 در 7:29 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   تا حد امکان بله .
   تا افراد دیگر درگیر بیماری نشوند.
   برای این امر جزواتی در شرکت هست که در زمان اعزام پرستار می توانیم در اختیار شما بگذاریم.

   ژوئن 3, 2020 در 8:06 ب.ظ
 • کردی پاسخ

  هزینه پرستار بیمار کرونایی خیلی بیشتر از بیمار معمولی می باشد؟

  ژوئن 3, 2020 در 7:23 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   صد در صد متفاوت می باشد .
   برای هزینه ها و حقوق پرستاران کرونا حتما باید با کارشناسان در ارتباط باشید تا به طور دقیق شما را راهنمائی نمایند.

   ژوئن 3, 2020 در 8:05 ب.ظ
 • دولتیان پاسخ

  پرستار اعزامی تمامی نکات لازمه در نگهداری را می داند؟

  ژوئن 1, 2020 در 6:30 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   جزواتی تهیه شده که در اختیار پرستار و خانواده بیماران قرار داده می شود.

   ژوئن 1, 2020 در 8:19 ب.ظ
 • محدثه پاسخ

  برای نگهداری بیمارمان که کرونا گرفته و به تازگب به منزل آمده پرستار اعزام دارید؟

  می 29, 2020 در 5:21 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان در ارتباط باشید.

   می 29, 2020 در 6:26 ب.ظ
 • داریوش پاسخ

  تجهیزات خاصی برای پرستاری از بیمار کرونایی لازم است تا پرستار از او نگهداری کند؟

  می 26, 2020 در 6:11 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به میزان بیماری شخص شاید به تجهیزات نیاز باشد برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنمائی های لازم را داشته باشند.

   می 26, 2020 در 6:41 ب.ظ
 • علیرضا پاسخ

  پرستاران تست کرونا می دهند؟

  می 25, 2020 در 5:42 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله.

   می 25, 2020 در 6:30 ب.ظ
 • کولاکی پاسخ

  از چه طریقی باید اقدام به استخدام پرستار بکنیم؟

  می 22, 2020 در 9:22 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   می توانید برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 23, 2020 در 6:01 ب.ظ
 • عاطفه پاسخ

  پدرم مشکل ریوی دارد و به کرونا مبتلا شده و نیاز به پرستار داریم.

  می 19, 2020 در 5:13 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 19, 2020 در 5:30 ب.ظ
 • حسن عزتی پاسخ

  حقوق پرستار بیمار کرونایی به چه میزاناست؟

  می 18, 2020 در 4:10 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 18, 2020 در 4:34 ب.ظ
 • خامنه پاسخ

  بیمارمان کمی بیماریش شدید می باشد آیا پرستار اعزام می کنید؟

  می 13, 2020 در 6:12 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 16, 2020 در 2:02 ب.ظ
 • خواجوی پاسخ

  تمام لوازم بهداشتی مورد استفاده پرستار بر عهده ما می باشد؟

  می 11, 2020 در 5:59 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای نگهداری از بیمارتان بله ولی برای استفاده شخصی بیرون از محل کار خود خیر.

   می 11, 2020 در 6:33 ب.ظ
 • مشیری پاسخ

  به جز پرستار پزشک هم برای ویزیت بیمار کرونایی اعزام می کنید؟

  می 9, 2020 در 7:44 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   خیر
   در حال حاضر پرستار اعزام داریم.

   می 9, 2020 در 8:08 ب.ظ
 • طالبی زاده پاسخ

  سلام
  پرستاران شما نکات لازمه برای نگهداری از بیمار کرونایی را می دانند؟

  می 6, 2020 در 2:39 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   علاوه بر آموزش جزوات لازم هم برای پرستار و هم برای خانواده بیماران ارائه توزیع می باشد.

   می 6, 2020 در 3:12 ب.ظ
 • اعتبار پاسخ

  پرستاری که برای بیمار کرونایی می آید باید جداگانه با بیمار در یک اتاق باشد و یا با دیگر افراد منزل هم می تواند در ارتباط باشد؟

  می 5, 2020 در 5:41 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 5, 2020 در 6:20 ب.ظ
 • اسفتدیاری پاسخ

  با چه شماره هایی برای ارتباط با کارشناس مربوط به پرستار کرونا تماس بگیریم؟

  می 4, 2020 در 2:59 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 4, 2020 در 3:34 ب.ظ
 • عطار پاسخ

  پزشک برای معاینه بیمار اعزام دارید؟

  می 3, 2020 در 6:33 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   در حال حاضر پرستار اعزام می گردد.

   می 3, 2020 در 7:14 ب.ظ
 • شعبان زاده پاسخ

  سلام
  تست های قبل از اعزام پرستار برای نداشتن کرونا انجام می شود تاد بیمار ما وضعیتش وخیم تر نگردد؟

  می 2, 2020 در 3:37 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   بله

   می 2, 2020 در 4:07 ب.ظ
 • طیبی پاسخ

  پرستار به صورت مقطعی اعزام دارید؟

  آوریل 29, 2020 در 12:21 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 29, 2020 در 3:59 ب.ظ
 • مهرزاد پاسخ

  سلام
  اگر از پرستار ناراضی باشیم تعویض صورت می گیرد و یا به دلیل مسائل بهداشتی تا انتها قرارداد باید با همین پرستار همکاری داشته باشیم.

  آوریل 28, 2020 در 12:37 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 28, 2020 در 6:41 ب.ظ
 • حیاتی پاسخ

  اگر مشکلی برای پرستار در زمان مراقبت از بیمار پیش بیاید و او هم درگیر بیماری شود مسئولیتش با کارفرما می باشد؟

  آوریل 28, 2020 در 12:34 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 28, 2020 در 6:40 ب.ظ
 • محقق پاسخ

  ایا مشاوره درباره این بیماری دارید ؟

  آوریل 25, 2020 در 4:32 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای مشاوره و راهنمائی با شماره های اعلام شده توسط مراجع دولتی تماس حاصل کنید.

   آوریل 25, 2020 در 4:42 ب.ظ
 • مدرسی پاسخ

  از چه روشی باید درخواست پرستار بدهیم؟

  آوریل 25, 2020 در 4:29 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   با کارشناسان مرکز از طریق شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 25, 2020 در 4:41 ب.ظ
 • شیرخانی پاسخ

  هزینه اعزام پرستار برای بیمار کرونایی چقدر می باشد؟

  آوریل 22, 2020 در 6:02 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   برای هرگونه سوال و اطلاعات با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 23, 2020 در 11:57 ق.ظ
 • کاظمی پاسخ

  سلام
  برای بیماران کرونایی پرستار اعزام می کنید ؟

  آوریل 22, 2020 در 5:59 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   بله
   متقاضیان در روزهای شنبه الی چهارشنبه از 9 صبح الی 5 عصر با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 23, 2020 در 11:55 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری