پرستاری از بیماران قلبی

پرستار بیماران قلبی

پرستاری از بیماران قلبی

 

در موقع مراقبت های پرستاری در بیماران قلبی ، باید با متخصص تفذیه صحبت کرده و برنامه غذایی برای وی آماده کنید.

در پرستاری در منزل از بیمار قلبی سعی کنید گوشت بدون چربی مثل مرغ و ماهی در غذای آن ها استفاده کنید.

برای مراقبت و پرستاری از سالمند مبتلا به بیماری قلبی، بهتر است که همراه او ورزش کنید تا روحیه او بهتر شود و به ورزش کردن علاقه مند شود.

مراقبت های پرستاری

در هنگام مراقبت های پرستاری در بیماران قلبی ، شما باید بیمار را تشویق کنید تا خودش داروهایش را به طور منظم مصرف کند و شما تنها نظارت داشته باشید.

پرستار بیمار باید با بیمار به ملاقات پزشک برود و نکات مهم و توصیه های دکتر را یادداشت کند.  و داروهای او را به موقع بدهید.

ممکن است بیمار نتواند از پزشک سوال بپرسد در اینصورت مراقب بیمار می تواند از پزشک سوالات لازم  را بپرسد.

حدود ۳۰ دقیقه ورزش روزانه یا ۲٫۵ ساعت در هفته برای ورزش بیمار در نظر بگیرید. تمرینات ایروبیک و ورزش‌های سنگین باید بین روز های هفته تقسیم شود.

تقویت روحی و ایجاد آرامش قلبی با ذکر خداوند و توسلات معنوی.

بر قراری جو ارتباطی آرام و مطلوب، گوش کردن و توجه داشتن به عواطف و احساسات بیمار.


خانم دکتر

مرکز پارسیان آوید توسط پرسنل با مدرک تحصیلی مرتبط و کارشناسی با سابقه ۲۵ سال خدمت در مراکز درمانی و حرفه ای زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی شده و با استفاده از تجربیات تخصصی و فوق تخصصی با اعزام نیروهای حرفه ای و آموزش دیده خود ، افنخار رضایتمندی شما برای مراقیت از عزیزانتان را جهت تامین نیازهای شما دارا می باشد

دیدگاه در"پرستاری از بیماران قلبی"

  1. […] اگر شما از فشار‌خون نرمالی برخوردار نیستید، یا به بیماری‌‌های قلبی و عروقی، مغز، چشم و کلیه مبتلا هستید، فشارخون‌تان را […]

دیدگاه خود را بنویسید