خدمات پرستار بیمار پارسیان آوید

پرستار بیمار

جهت سفارش خدمات پرستار بیمار خود فقط کافیست  با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

 021-22697906 – 8 شماره تماس 

پرستار بیمار

با توجه به شیوع  COVID 19

ضمن آرزوی سلامتی برای هم وطنان عزیز

مرکز پارسیان آوید با توجه به داشتن متخصصین حاذق جهت مراقبت از بیماران کرونا در منزل، ضمن دادن آموزش های لازم طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت و با رعایت موازین بهداشتی، آماده کمک رسانی به این عزیزان و اعزام پرستاران مناسب در منزل می باشد.

به امید نابودی کامل این ویروس در جهان

ویژگی های پرستار بیمار


در صورت امکان انجام تزریقات


پرستار بیمار

در صورت لزوم هرگونه تزریقاتی می تواند توسط پرستار بیمار پارسیان آوید که دارای مدارک مرتبط می باشد قابل انجام می باشد

8 - 021-22697906 مشاوره رایگان

کنترل دقیق دما و نور


پرستار بیمار

بیمار ها نیاز به یک فضا و دمای مناسب برای استراحت دارند که تعیین شده می باشد ارام سازی این فضا را با پارسیان آوید

8 - 021-22697906 مشاوره رایگان

دادن دارو در زمان تعیین شده


پرستار بیمار

بیمار ها دارو هایی دارند که زمان مصرف آنها مشخص می باشد پرستاران بیمار به درستی و دقیق این کار را انجام می دهند

8 - 021-22697906 مشاوره رایگان

خدمات پارسیان آوید
درباره پرستار بیمار


پرستار بیمار

پرستار بیمار را چه زمانی احتیاج داریم؟

پرستار بیمار : زمانی که در بیمارستان هستیم و یا اینکه بیمار از بیمارستان ترخیص می شود همیشه به دنبال فردی هستیم تا در کنار بیمار به طور مرتب باشد تا او را در همه جا همراهی کند.

این شخص باید  قطعا از آموزش های تخصصی آکادمیک در این زمینه آگاهی لازم را داشته باشد.

این نکته را تاکید می کنیم که همیشه به یاد داشته باشید که ما نمی توانیم هر شخصی را به عنوان پرستار بیمار در نظر بگیریم،به دلیل اینکه خطرات جبران ناپذیری را می تواند برای بیمار و خانواده او به همراه داشته باشد.

پرستار بیمار شخصی است که وظیفه مراقبت و نگهداری از شخص بیمار که نیاز به همراهی و کمک دارد را بر عهده می گیرد.

امکان دارد که این مراقبت و نگهداری جسمی و به همراه انجام امور درمانی و پزشکی و یا مراقبت های روحی و روانی برای بیمار باشد، که در هر دو حالت نیازمند شخصی دارای تخصص و با تجربه در این زمینه است.

علاوه بر داشتن دانش و توانایی، پرستار ها باید با پزشک بیمار نیز به طور مرتب در تماس باشند و گزارش روند بیماری را به او طلاع دهند.

اگر می خواهید که بدانید چه زمانی برای استخدام پرستار بیمار در منزل مناسب است و چه وظایفی را باید انجام دهد، این مطلب می تواند به شما کمک کند.

بیماری امری طبیعی است که گاهی امکان دارد برای هر شخصی در خانواده اتفاق بیفتد و از لحاظ جسمی و روحی شخص را تحت تاثیر قرار دهد و این بیماری می تواند در هر رده سنی رخ بدهد.

در برخی خانواده ها به دلایلی امکان دارد تا نتوانند از بیمار خود آنچنان که شایسته اوست، مراقبت های لازم را انجام دهند.

عمده دلایل می تواند :
 • شاغل بودن افراد در خانواده
 • دور بودن مسیر زندگی آنها به بیمار
 • نداشتن اطلاعات کافی از بیماری
 • و …

در این زمان است که افراد به فکر استخدام شخصی برای انجام امور بیمار می شوند.

این شخص می تواند پرستار بیمار در منزل باشد که دوره های تخصصی مربوطه را گذرانده و تحصیلات آکادمیک را داراست و از سویی دارای تجربه کافی برای انجام آن می باشد.

اما این مورد را برای استخدام فرد مورد نظر باید بدانید که پرستار را حدالامکان با تحصیلات مرتبط با بیماری شخصی که قرار است برای او پرستار بگیرید استخدام نمایید.

و مهم ترین نکته این است که باید از خصوصیات اخلاقی و رفتاری متناسب با شغلشان که از صبوری و تحمل رنج بالاتری انتظار می رود برخوردار باشند.

پرستاری راهی است برای سازمان بخشیدن به ارائه مراقبت های پرستاری و رفع مشکلات موجود برای برطرف سازی مراقبتی و بهداشتی از اشخاص به کار می رود.

پرستار بیمار کیست؟

به شخصی که وظیفه او مراقبت و نگهداری از بیمار چه به صورت حرفه ای و یا بیماران معمولی را پرستار بیمار می گویند.

پرستار بیمار در منزل به کسانی اطلاق می شود که به عنوان پرستار ثبت شده اند و دارای مجوز هستند، افرادی هستند که به آسایش بیماران کمک می کنند و به جای اینکه بیمار به مراکز درمانی برای طولانی مدت و یا خانه سالمندان برود از آنها یاری می گیرند.

پرستاران بیمار باید مهارت های ارتباطی خوب، داشتن درک بالا، صبر زیاد، و داشتن اخلاق مناسب را دارا باشند و این به این دلیل است که بتوانند فشار های کاری را تحمل کنند و آرامش خود را نسبت به شرایط مختلف حفظ کنند.

مهربانی و دلسوزی لازم را برای همدردی با بیماران داشته باشند.

پرستاران مراقبت از منزل مرتباً سلامت شما را ارزیابی می کنند. آنها ویتامین ها و نحوه واکنش شما به داروهای خود را کنترل می کنند.

هرگونه تغییر در وضعیت کلی سلامتی شما – خوب یا بد – همان چیزی است که آنها مراقب آن هستند. یک پرستار در خانه به طور مرتب در مورد سلامتی شما و هرگونه تغییر قابل توجه به پزشک و خانواده شما گزارش می دهند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، بسته به نیازهای بهداشتی شما ، برخی از پرستاران واجد شرایط برای انجام درمان ها مانند توانبخشی درمانی طبق دستور پزشک شما عمل می کنند.

 

پرستار بیمار

خدمات پرستاری بر دو نوع ارائه می شود :

 • پرستارانی که در مراکز دولتی و تحت نظر آنها خدمت می کنند و سرویس رسانی می کنند.
 • نوع دوم پرستاران پرستاران خصوصی هستند :

این نوع پرستاران را خانواده ها برای بیمارانشان در منزل استخدام می کنند تا در کیفیت زندگی بیمار و بالا بردن سلامتی آنها کمک شود، انتظار های خود را به پرستار می گویند و در رابطه با تمامی مسائل مربوط به بیمار صحبت می کنند.

حوزه کاری پرستار بیمار از طیف گسترده ای برخوردار است، ولی کلیت کار تمامی پرستاران بیمار تقریبا یکی می باشد، این وظایف شامل مواردی از قبیل زیر است :
 • ثبت کردن سابقه و علائم پزشکی بیمار،
 • در صورت استفاده از تجهیزات آنها را بررسی و کنترل می کند،
 • داروها و دستورات درمانی را اداره و مورد بررسی قرار می دهد،
 • مشاوره های لازم برای سلامتی بیمار را انجام می دهد،
 • با تیم پزشکی به طور منظم در ارتباط است تا برنامه ریزی درمانی صحیح را داشته باشد،
 • تست های تشخیصی بیماری را انجام میدهند،
 • آموزش های لازم برای بیماری را به بیمار و اعضا خانواده بیمار انجام می دهد،
 • و …
 • مشاوره بیمار

توانبخشی پیشرفته به بیماران کمک می کند تا سریعتر روند بهبودی را طی کنند.

بیمار اولویت اول و آخر پرستاران هستند.

نقش پرستار بیمار حمایت از تمامی منافع بیماران و حفظ عزت نفس بیماران در طول درمان و نگهداری می باشد. این امکان خواهد داشت شامل پیشنهادهایی در برنامه درمانی بیماران با همکاری کردن با سایر متخصص های بهداشت در این زمینه باشد.

مخصوصا این نقش و وظیفه پرستاران بیمار مهم است، به این دلیل که بیمارانی که از لحاظ جسمی و فیزیکی ناخوش هستند، معمولا قادر به درک شرایط پزشکی نیستند و طبق روال قبل از بیماریشان عمل می کنند.

این از وظایف پرستاران است که از بیمارشان پشتیبانی کند و منافع بیمارش را در هر زمان و مکانی به آنها نشان دهد، مخصوصا زمان هایی که تصمیم هایی در رابطه با درمانش گرفته می شود.

 • برنامه ریزی مراقبت

یک پرستار بیمار به طور مستقیم در فرایند تصمیم گیری برای روند معالجه بیمارانش نقش دارد. این بسیار مهم است که پرستاران بتوانند هنگام ارزیابی و بررسی علائم بیمار و شناسایی مشکل های احتمالی، به طور جدی فکر کنند تا بتوانند توصیه ها و اقدام های مناسب را انجام دهند.

در حالی که متخصصین بهداشت، مثل پزشکان یا متخصصان، اغلب وظیفه تصمیم گیری در مورد درمان نهایی بیماران را دارند، پرستار بیمار باید بتواند داده های مربوط به سلامت بیمار را به صورت موثری برقرار کند (مورد بررسی قرار بدهند).

پرستار بیمار با وضعیت و علائم فردی بیمارش بیشتر آشنا است بخاطر اینکه به طور مداوم علائم و نشانه های بیمارش را رصد می کند و حتما برای ارتقاء بهترین نتیجه های سلامت بیمار با سایر اعضای تیم پزشکی همکاری کند.

 • مراقبت از بیمار

پرستار از بیماران مراقبت می کنند و به مدیریت نیازهایی از جمله : جسمی، پیشگیری از بیماری شخص و معالجه بیماری و بهبود سریعتر آن کمک می کند.

برای این موضوع پرستار باید بیمارش را رصد و نظارت کند و هر اطلاعاتی که به تصمیم گیری در زمینه درمان را ضبط و ثبت کند.

در طول دوره درمان، پیشرفت بیمار توسط پرستار دنبال می شود و با توجه به منافع بیمار ادامه درمان از سوی پزشک صورت می پذیرد.

مراقبت ها و سرویس هایی که یک پرستار بیمار ارائه می دهد، فراتر از تجویز کردن داروها و سایر الگوهای درمانی است.

پرستاران وظیفه همه جانبه مراقبت کردن از بیماران را بر عهده دارند، که از قبیل : نیازهای روانی، اجتماعی، توسعه، فرهنگی و معنوی فرد است.

 • آموزش بیمار و پشتیبانی

پرستاران بیماران همچنین وظیفه دارند اطمینان حاصل کنند که بیمارانشان می توانند سلامت، بیماری ها، داروها و درمان های خود را به بهترین نحو درک کنند و مراقبت از خود را بدون مشکلی انجام دهند.

این مورد در شرایطی می باشد که بیماران از بیمارستان ترخیص شده و نیاز به کنترل درمان های خود برای کوتاه مدت و یا بلند مدت دارند.

در صورت بودن پرستار در منزل نیز این نکات را باید به بیماران گوشزد کرد.

ارائه به روزترین و مؤثرترین مراقبت از بیمار نیز بخش مهمی از کار پرستار بیمار در منزل است. آنها این کار را با به روز کردن مداوم در مورد آخرین تحقیقات و تمرین مبتنی بر شواهد انجام می دهند.

مرکز خدمات پرستاری پارسیان آوید با تمام نیروی خود و با تعهد و دلسوزی نسبت به مراجعین خود در راستای هر چه سریعتر بهبودی و سلامتی آنها تلاش می کند تا خدماتی با بالاترین و بهترین کیفیت را ارائه دهد، تا شما عزیزان را در این راه همراهی کند.

خدمات پرستاری ارائه شده به بیماران که در این مرکز ارائه  می شود، موارد زیر را شامل می شود :

1- پرستاری از بیماران در بستر و …..

2- پرستاری از بیماران روان پزشکی

3- پرستاری از بیماران قلبی

4- پرستاری از بیماران CP

5- پرستاری از بیماران MS و ALS

6- پرستاری از بیمارانCVA

7- پرستاری از بیماران اعصاب و روان

8- پرستاری از بیماران پارکینسون،آلزایمر

9- پرستاری از بیماران جراحی شده

10-  پرستاری از بیماران ICU

11- پرستاری از بیماران CCU

12- پرستاری از بیماران سرطانی و ….

پرستار بیمار

پرستار در منزل چه خدماتی ارائه می دهد؟

پرستاران بیمار در منزل پرستاران واجد شرایطی هستند که نحوه و زمان استفاده از دارو، تزریقات مورد نیاز بیمار، و ارائه خدمات پزشکی را بر عهده دارند، دیگر مراقبت ها از جمله : کنترل دیابت، تراشه ها، تنفس، کولوستمی، صدمات پانسمان و … را برای بیماران انجام می دهند.

پرستاران برای انجام دادن اقدام های درمانی مورد نیاز در خانه بیماران و یا افراد مورد نیاز این خدمات به افراد سالخورده، مزمن، معلولیت یا اختلال شناختی فعالیت می کنند.

نظارت ها و معاینه های مورد نیاز توسط پرستار بسته به نیازهای خاص و مراقبت هایی که بیمار می خواهد تا دوره بهبودی را به صورت ساده و یا پیشرفته تر و توسط پزشکان صورت پذیرد، می باشد.

باز هم بسته به نیاز شخص و وضعیت پزشکی آنها، یک پرستار در منزل به خانه بیمار خود می آید و مراقبت های مورد نیاز خود را ارائه می دهد.

اگر فرد مورد نظر بیش از مراقبت پزشکی نیاز داشته باشد، چه می شود؟

شاید فرد مورد علاقه شما (بیمار شما) در تحرک مشکل داشته باشد و در رفتن به توالت یا حمام کردن توسط خود مشکل داشته باشد؟

آیا پرستار در خانه به آنها در این موارد کمک می کند؟

این یک سؤال منطقی است و ما را به سمت چیزی که از آن به عنوان فعالیت های روزمره یاد می شود (ADL) می برد.

ADL اصطلاحی است که در مراقبت های بهداشتی به کار می رود و انواع فعالیت های مربوط به مراقبت از خود به صورت روزانه را توصیف می کند.

فعالیت های اساسی ADL عبارتند از:

 • غذاخوردن
 • تحرک عملکردی (حرکت از یک مکان به مکان دیگر هنگام انجام فعالیت هایی از قبیل داخل و خارج شدن از تختخواب یا صندلی)
 • تزئین
 • بهداشت توالت (شامل رسیدن به توالت، تمیز کردن خود، بلند شدن از توالت)
 • بهداشت شخصی (شامل مسواک زدن / یک ظاهر طراحی شده مو، اصلاح، فعالیت های نظافت)
 • حمام یا دوش گرفتن

با فکر کردن در مورد چیزهایی که توسط این مطلب به شما ارائه شد، مدتی وقت بگذارید تا تشخیص دهید که آنها (بیمارتان)  بیشتر به پرستاری پزشکی نیاز دارد همان نوع ADL یا نیازهای IADL هستند.

انواع دیگری از فعالیت های زندگی روزانه وجود دارد که لزوماً اساسی نیستند بلکه مربوط به عملکرد مستقل هستند.

این فعالیت های ابزاری برای زندگی روزمره (IADL) نامیده می شود.

 IADL ها اغلب به انواع فعالیت های زیر اشاره می کنند:

 • نظافت و نگهداری خانه
 • آشپزی و تهیه غذا
 • خرید و تهیه ملزومات
 • اجرای موارد (در داخل جامعه)
 • مدیریت پول و امور مالی
 • برقراری ارتباط از طریق تلفن یا از طریق دستگاه های دیگر
 • مصرف داروهای تجویز شده

ADL و IADL ها به انواع غیر پزشکی وظایف (به استثنای استفاده از داروهای تجویز شده) اشاره دارند.

با فکر کردن در مورد چیزهایی که توسط این مطلب به شما ارائه شد، مدتی وقت بگذارید تا تشخیص دهید که آنها (بیمارتان)  بیشتر به پرستاری پزشکی نیاز دارد همان نوع ADL یا نیازهای IADL هستند.

در این مرحله، بسته به نیاز شما عزیزان، می توانیم صریح تر انواع کمک های موجود را تعریف کنیم. آیا آنها به یک پرستار در منزل یا یاور مراقبت خانگی نیاز دارند یا شاید هر دو؟

به زبان ساده در این بخش توضیح می دهد که چه نوع پرسنل مراقبتی در منزل برای انها مناسب است و چه چیزی می تواند با آنها کمک کند :

پرستار بیمار در منزل

این ها پرستاران ثبت شده (RN) یا پرستاران دارای مجوز عملی (LPN) هستند که مراقبت های پزشکی ماهرانه ای را انجام می دهند، از جمله استفاده از داروها و تزریقات، نظارت بر علائم حیاتی، پانسمان زخم ها و انجام اقدامات درمانی. فعالیت های اساسی ADL مواردی هستند که می توانند در طول زمان درمانی با بیمار به آنها کمک کنند.

مراقبان منزل

آنها خدمات شخصی غیر پزشکی (انواع وظایف ADL و IADL) ارائه می دهند، از جمله تهیه وعده های غذایی، تمیز کردن، حمام کردن، نظافت، سرویس بردن سالمند یا بیمار و انتقال بیمار یا سالمند به قرارها.

آنها داروها را تجویز نمی کنند اما می توانند در سازماندهی یا یادآوری درباره برنامه داروهای بیمار یا سالمند خود کمک کنند.

پس از بررسی انواع مختلف مراقبان در منزل، می بینید که تفاوت اصلی در این است که آیا کمک بیشتر در طبیعت مراقبت های پزشکی یا مراقبت شخصی است.

پرستار بیمار

پرستار بیمار در منزل هنگامی که بیمار شما و یا … به مراقبت پزشکی (کوتاه مدت یا بلند مدت) نیاز دارد، یک انتخاب مناسب و صحیح است.

در واقع، آنها همچنین ممکن است نیاز به مراقبت های شخصی داشته باشند (در رابطه با ADL ها)، اما ممکن است بسته به میزان کمک ADL مورد نیاز، نیاز به مکمل فرد دیگری برای مراقبت از منزل یا همراه یا کارگر خانگی برای این نوع کمک باشد.

برای استخدام پرستار در منزل چه کاری باید انجام بدهیم؟

اگر تشخیص داده اید که خدمات پرستاری در منزل ضروری است و دوست دارید یک پرستار متخصص در منزل مراقبت کند، موارد دیگری را نیز باید در نظر بگیرید.

اگر این پرستار را  برای یک شخص عزیز باشد، به احتمال زیاد شما باید در مورد این موضوع با آنها صحبت کنید و درک خود را در مورد این موضوع معنا کنید که این برای آنها چه معنایی خواهد داشت.

به عبارت دیگر، مزایای واقعی داشتن خدمات پرستاری در منزل چیست؟

دقیقاً چگونه به آنها کمک می کنند؟ ما می توانیم مزایای اصلی یک پرستار درون خانه را با جزئیات بیشتری ذکر کنیم تا شما یا عزیزانتان بتوانید از آنچه در زندگی شما به وجود می آورد قدردانی کنید.

پرستاران در خانه نظارت و معالجه بهداشتی را ارائه می دهند.

پرستاران مراقبت از منزل مرتباً سلامت شما را ارزیابی می کنند. آنها ویتامین ها و نحوه واکنش شما به داروهایتان را کنترل می کنند.

هر تغییری در وضعیت کلی سلامت شما – خوب یا بد – همان چیزی است که آنها مراقب آن هستند.

یک پرستار در خانه به طور مرتب در مورد سلامتی شما و هرگونه تغییر قابل توجه به پزشک و خانواده خود گزارش می کند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، بسته به نیازهای بهداشتی شما، برخی از پرستاران واجد شرایط برای انجام درمان ها مانند توانبخشی درمانی طبق دستور پزشک شما عمل می کنند.

پرستاران پارسیان آوید در خانه همراه شما هستند.

پرستار در منزل فردی خواهد بود که می توانید با او صحبت کنید و مرتباً درمورد احساسات جسمی و احساسی با آنها صحبت کنید.

این وظیفه آنهاست که ضمن حفظ استقلال زندگی در خانه خود، از بهزیستی خود مراقبت کنید.

در واقع، این امکان تعامل دوستانه را فراهم می کند و ممکن است برخلاف معاینه بالینی، مانند یک دوستی دلسوز احساس شود.

این یک مزیت مثبت برای داشتن یک پرستار در منزل است.

اگر محیطی ایمن و مهربان داشته باشیم تا بتوانیم روش های درمانی نگران کننده و ناراحت کننده پزشکی را که ضروری است جبران کنیم، می توانیم ماهیت چیزها را به آسانی بپذیریم.

دارو دادن پرستار بیمار طبق تجویز پزشک

به عنوان پرستاران دارای مجوز و ثبت شده، مراقبت از منزل یا پرستاران در منزل می توانند داروهای تجویز شده را از جمله داخل وریدی برای بیماران خود تزریق کنند.

آنها قادر به تجویز داروها نیستند اما با تأیید پزشک قادر به ایجاد تغییر در دوز داروهای بیمار هستند. این مورد برای کسانی که داروهای خاصی دارند و مصرف آنها به طور مستقل دشوار است، مورد توجه مهمی است.

پرستار بیمار می تواند کمک های اولیه ADL را ارائه دهند

همانطور که قبلاً ذکر شد، وظایف اساسی ADL مانند بهداشت توالت (رسیدن به توالت، تمیز کردن خود، بلند شدن از توالت)، غذا خوردن، تحرک عملکردی (حرکت از یک مکان به مکان دیگر از جمله ورود و بیرون از رختخواب یا صندلی) لباس پوشیدن، نظافت و حمام کردن مواردی است که یک پرستار در خانه می تواند به آنها کمک کند. اینها فعالیت های اساسی در زندگی است و پرستاران در منزل قادر به انجام چنین وظایفی برای بیماران خود هستند.

به خاطر داشته باشید که ممکن است یک پرستار در خانه حدود 24/8 نباشد، بنابراین، اگر شرایط بیمار به کارهای تمام وقت در انجام کارهای ADL احتیاج داشته باشد، ترجیحاً در صورت ماندن در خانه نیاز به مراقبت های تکمیلی است.

اگرچه این استاندارد نیست، اما همچنین ممکن است که برخی مراکز مراقبت در منزل یا پرستار بیمار در منزل دارای پرستاران مراقبت از خانه باشند که می توانند کمک های بیشتری به خانه داری، تهیه غذا و شستشو انجام دهند.

پرستار بیمار پارسیان آوید دارای مهارت و مجوز می باشند

در هنگام انتخاب یک پرستار در منزل، به خاطر داشته باشید که آنها متخصصان تحصیل کرده، دارای مجوز هستند.

در واقع، پرستاران مراقبت از خانه مجوزها و گواهینامه های خود را از طریق یکی از سه برنامه معتبر دریافت می کنند:

یک : مدرک دیپلم،

دو : مدرک دانشگاهی

سه : یا مدرک لیسانس.

پس از کسب مدرک یا مدارک خود، پس از قبولی در آزمون هیئت دولت پرستاری، مجوز خود را دریافت می کنند.

آخرین مرحله دریافت گواهینامه پرستار مراقبت از منزل از طریق مرکز اعتبار سنجی پرستاران آمریکایی است. پس از اتمام همه این ها، آنها واجد شرایط هستند که به عنوان پرستار در منزل کار کنند.

از کجا می توان یک پرستار بیمار در خانه پیدا کرد؟

همانطور که گفته شد، پرستاران در منزل دارای مجوز، مراقبان پزشکی هستند. بسیاری از افراد از طریق مراکز پرستاری، معمولاً به عنوان “آژانس های پرستار در منزل” فعالیت می کنند.

غالباً خدماتی وجود دارد که می توانند در یافتن متخصصان مراقبت از منزل، از جمله پرستاران مراقبت از منزل در منطقه شما کمک کنند.

مهمترین مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که آنها دارای صلاحیت، مجوز و شخصاً از نظر شما یا دوست شما مناسب هستند.

از این گذشته، این یک رابطه کاری مهم است و شما خواهان مراقبت های پزشکی ماهر و با کیفیت هستید.

مخارج پرستار بیمار چگونه هست؟

هزینه های مربوط به داشتن یک پرستار در منزل بسته به نوع پوشش پزشکی شما می تواند جبران شود.

مسلما برای هر خانواده ای مقدور نیست تا یک پرستار در منزل استخدام نماید اما برای خانواده هایی که بیمارشان مرتبا به بیمارستان می رود و نیاز به بستری شدن دارد گزینه پرستار در منزل بهترین گزینه خواهد بود زیرا 20 تا 30% از هزینه ها را می کاهد.

پرستار بیمار

مزیت هایی که پرستار بیمار در منزل می تواند داشته باشد :

 • کاهش یافتن تعداد دفعات مراجعه به بیمارستان و کنترل سلامت و بستری شدن خود، مخصوصا برای بیماران مزمن

 • افزایش یافتن کیفیت مراقبت (پرستاری)

 • پایین آمدن خطر ابتلا به عفونت های بیمارستانی

 • پیشگیری کردن از بستری شدن های غیر روری برای بیمار و پایین آمدن خطاهای دارویی

 • افزایش یافتن راحتی و آسایش بیمار در منزل

 • بالارفتن ایمنی برای خانوادهه بیماران و خود بیمار

 • پایین آمدن 20 تا 30% هزینه های جاری نسبت به بیمارستان

 • بهبود یافتن سریعتر بیماران و بازگشت سریعتر آنها به زندگی عادی خود

 • خدمات رسانی بیشتر به بیماران و نیازمندان به مراقبت های طولانی مدت

 • افزایش یافتن گردش تخت ها در بیمارستان ها

 

خلاصه کلی

پرستار در منزل یک انتخاب صحیح است اگر شما یا عزیزانتان به مراقبت های بهداشتی متناوب (کوتاه مدت یا طولانی مدت) مانند دارو، مراقبت از زخم، روش های درمانی ترجیحا در محیط خانه نیاز دارید.

علاوه بر مراقبت های پزشکی حرفه ای ماهر، پرستاران مراقبت های بهداشتی در منزل، نظارت پزشکی و مشاهده وضعیت بیمار، همراهی، پشتیبانی اساسی از فعالیت های بیمار را ارائه می دهند.

 

هزینه های مربوط به داشتن یک پرستار در منزل می تواند با توجه به نوع پوشش پزشکی شما و اینکه آیا ارائه دهنده خدمات پزشکی قانونی تأیید شده است، جبران شود. هنگام جستجوی مناسب پرستار در منزل و تماس با آژانس های مراقبت های بهداشتی خانگی، مهم است که تعدادی سؤال بپرسید:

 • مرکز آنها چه نوع خدمات پزشکی می توانند ارائه دهند؟
 • آیا آنها دارای مجوز و مجوز کارمندان پرستاری مراقبت های بهداشتی برای انواع خدمات مورد نیاز خود هستند؟
 • پشتیبانی آنها به چه صوت است؟

مراقب عالی بودن این است که مطمئن شوید شخصی که از او مراقبت می کنید نوع صحیح مراقبت را دریافت می کند، حتی اگر این به معنای پیدا کردن و استخدام شخص دیگری برای کمک و انجام وظایف مراقبت باشد.

سوالات متداول

هزینه استخدام یک پرستار با مدرک تحصیلی مختص به پرستاری با فردی با تحصیلات آکادمیک که وظیفه مراقبت را بر عهده دارد با هم فرق دارند. و این مبلغ بستگی به بیمار شما دارد. بستگی به تایم کاری نرس یا مراقب دارد. در این باره شما می توانید جهت اطلاع دقیق با شماره 22697906 تماس حاصل فرمائید، کارشناسان بیمار، شما را در این زمینه راهنمایی و مشاوره می کند.

بله امکان این مورد بر اساس تقاضا و نوع بیماری وجود دارد.

بله. براساس شرایط مختلف شما می توانید درخواست پرستار نمایید.

بله امکان عقد قرارداد براساس شبانه روزی وجود دارد.

بله. ما برای شما پرستار بیماری را اعزام میکنیم که هم توانایی جسمی برای این کار را داشته باشد و هم این که در این زمینه کار کرده و تجربه کاری داشته باشد.بله. ما برای شما پرستار بیماری را اعزام میکنیم که هم توانایی جسمی برای این کار را داشته باشد و هم این که در این زمینه کار کرده و تجربه کاری داشته باشد.

خیر. سونداژ برای خانمها مشکلی نداره. ولی سونداژ برای آقایان به هیچ عنوان در منزل انجام نمی شود. به دلیل پروستات و احتمال پارگی مجاری ادراری و خونریزی در بیمار وجود دارد.

بله. بیمار شما در واقع گاواژ می شود و ما برای شما پرستار بیماری را اعزام می کنیم که برای بیمار گاواژ را انجام دهد.


خدمات پرستاری پارسیان آوید

جهت سفارش خدمات پرستار بیمار خود فقط کافیست  با ما تماس حاصل فرمایید پارسیان آوید همراه همیشگی شما.

 021-22697906 – 8 شماره تماس 

دیدگاه (316)

 • گلاره پاسخ

  برای کار با دستگاه های بیمارمان نیاز به یک نفر برای آموزش این موارد دارم، همچین شخصی برای آموزش دارد؟

  می 9, 2021 در 3:17 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   می 9, 2021 در 4:16 ب.ظ
 • مهدیان پاسخ

  پرستار که بتونه از بیمار پارکینسونی نگهداری کنه و تجربه کافی داشته باشه دارید.

  می 4, 2021 در 4:33 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   می 4, 2021 در 4:53 ب.ظ
 • تمین پاسخ

  سلام
  همسرم سرطان دارند و دچار کرونا هم شده، پرستار با تجربه و صبوری می خواهیم که بی تابی های همسرم را تحمل کنند تا دوره بیماری تمام بشه.

  آوریل 27, 2021 در 1:35 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   آوریل 27, 2021 در 2:06 ق.ظ
 • ایلار پاسخ

  سلام به شما
  پدرم عمل کیسه صفرا انجام داده و نیاز به پرستار دارد.

  آوریل 24, 2021 در 9:35 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود به شما عزیز
   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   آوریل 24, 2021 در 9:55 ب.ظ
 • مترجمی پاسخ

  سلام
  پدربزرگم زخم بستر گرفتن و پرستار را میخواهیم تغییر بدهیم و فردی با مدرک پرستاری استخدام کنیم، شما فردی برای این کار دارید؟

  مارس 27, 2021 در 4:33 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   دردو
   بله داریم.
   برای کسب اطلاعات در اینباره با کارشناسان در ارتباط باشید تا توضیحات کامل ر ابه شما عزیزان بدهند.
   با شماره های 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   مارس 27, 2021 در 4:44 ب.ظ
 • رضوان پناه پاسخ

  پدرم سکته قلبی کرده نیاز به پرستار با تجربه و حرفه ای داریم تا در مواقع اضطراری بتواند مراقبت نماید.

  فوریه 18, 2021 در 12:25 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   فوریه 18, 2021 در 12:34 ب.ظ
 • خیری پاسخ

  بیمارمان مشکلات روحی دارد پرستار با تجربه برای مراقبت از او دارید؟

  ژانویه 20, 2021 در 4:39 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   بله
   لطفا برای اطلاعات کامل و راهنمایی با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   می توانید در ساعات اداری و یا حتی غیر اداری تماس حاصل فرمائید.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   ژانویه 22, 2021 در 12:45 ق.ظ
 • رفسنجانی پاسخ

  شرایط سختی بخاطر کرونا داریم و مادربزرگم را نمیتونم برای دیالیز به بیمارستان ببرم، امکان انجام مور او در منزل را ارائه می دهید؟

  ژانویه 18, 2021 در 3:22 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود بر شما
   لطفا با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید تا راهنمایی و اطلاعات را در این زمینه در اختیار شما بگذارند..
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   ژانویه 18, 2021 در 3:30 ب.ظ
 • بهروز پاسخ

  ممنونیم برای این همه خدمات و پرستار خوب برای بیمارمان که ارائه داده اید.

  ژانویه 13, 2021 در 2:19 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   شما از بهترین کارفرماهای ما هستید و ارائه بهترین ها برای شما عزیزان وظیفه ماست.

   ژانویه 13, 2021 در 2:35 ب.ظ
 • حنانیان پاسخ

  پرستاری که بتواند پانسمان های بیمار را تعویض کته و مراقبت بعد از عمل و جای زخم و بخیه ها را بداند برای مراقبت دارید؟

  دسامبر 15, 2020 در 10:55 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   بله
   لطفا با کارشناسان از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید تا راهنمایی و اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
   تلفن پارسیان آوید
   02122697906 – 8
   09300350025 – 29

   دسامبر 15, 2020 در 11:32 ق.ظ
 • مشهدی پاسخ

  بیمارمان به تازگی از بیمارستان به منزل آمده و مدتی در کما بوده، پرستار با تجربه از نگهداری از نوع مدل بیمار برای اعزام دارید؟

  دسامبر 8, 2020 در 3:54 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بله
   برای دریافت اطلاعات و راهنمایی های لازم با کارشناسان در ارتباط باشید.

   دسامبر 8, 2020 در 4:07 ب.ظ
 • دانیال زاده پاسخ

  بیمار ما در دوران هورمون درمانی می باشد، پرستار آشنا با این موارد برای نگهداری از او دارید؟

  دسامبر 5, 2020 در 11:46 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بسته به نیاز های شما و بیمارتان پرستار اعزام می گردد.

   دسامبر 5, 2020 در 12:56 ب.ظ
 • بیژن پاسخ

  پرستاری که بتواند از بیمار پروانه ای نگهداری نماید، اعزام دارید؟

  نوامبر 29, 2020 در 10:31 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   برای کسب اطلاعات از این نوع پرستار های تخصصی حتما با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازمه را داشته باشند.

   نوامبر 29, 2020 در 10:57 ب.ظ
 • همتی پاسخ

  پرستار نیاز داریم که در این ایام کرونایی اگر بیمارمان نیاز به بستری شدن در بیمارستان را داشت بتواند او را در بیمارستان نیز همراهی کند، با این شرایط پرستار اعزام دارید؟

  نوامبر 28, 2020 در 1:58 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   برای این موارد حتما با کارشناسان مجموعه تماس گرفته و اطلاعات مربوطه را دریافت نمائید.

   نوامبر 28, 2020 در 2:52 ب.ظ
 • نامجو پاسخ

  سلام
  پرساری که بتواند از بیمار سرطانی نگهداری کند اعزام دارید؟

  نوامبر 2, 2020 در 3:04 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   بله
   بسته به شرایط شما عزیزان پرستار اعزام می شود.

   نوامبر 2, 2020 در 3:09 ب.ظ
 • شجری پاسخ

  برای پرستار بیمار کرونایی چطور باید اقدام کنیم؟

  اکتبر 10, 2020 در 2:21 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   برای هر گونه سوال و اطلاع از پرستار کرونایی با کارشتاسان از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

   اکتبر 10, 2020 در 2:58 ب.ظ
 • درویشیان پاسخ

  سپاسگذارم برای تمامی خدمات و مطالبی که ارائه می دهید.

  آگوست 11, 2020 در 3:19 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سپاس از شما برای انتخاب ما برای ارائه خدمت به شما عزیز.

   آگوست 11, 2020 در 3:34 ب.ظ
 • دارابی پاسخ

  پرستاری که با دارو ها اشنایی داشته و دقیق و منظم باشد برای بیمارمان می خواهیم.

  آگوست 10, 2020 در 2:58 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   پرستاران مختص بیماران همه دارای این ویژگی می باشند.
   پس می توانید با خیالی اسوده درخواست خود را به مرکز ارائه بدهید.

   آگوست 10, 2020 در 3:05 ب.ظ
 • عمران پور پاسخ

  سلام
  پدرم bed care می باشد و مادرم هم نیاز به پرستار دارد هزینه ها به چه صور می باشد؟

  آگوست 3, 2020 در 2:34 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای هزینه ها و فرانشیز حتما باید تماس گرفته شود تا تمامی نیاز های بیمار شما را بسنجند و حتی در صورت نیاز کارشناس حضوری برای این امور به منزلتان امده تا براورد هزینه داشته باشند.

   آگوست 3, 2020 در 2:45 ب.ظ
 • ن.سادات پاسخ

  برای امور بیمار نمیخواهیم به بیمارستان برویم ، امکان ارائه خدمات در منزل را دارید؟

  آگوست 3, 2020 در 2:31 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائی های لازم را در اختیارتان قرار بدهند.

   آگوست 3, 2020 در 2:44 ب.ظ
 • رزم ارا پاسخ

  برای بیمارمان نمیدانیم که چه پرستاری مناسب می باشد می توانید مارا راهنمائی کنید.

  جولای 27, 2020 در 2:35 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   لطفا با شماره های شرکت با کارشناسان در ارتباط باشید تا اطلاعات را در اختیار شما قرار بدهند.

   جولای 27, 2020 در 3:00 ب.ظ
 • حمزه لو پاسخ

  پرستار برای مراقبت در بیمارستان میخوام ؟

  جولای 20, 2020 در 2:30 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   فعلا پرستار برای بیمارستان اعزام نداریم ولی می توانید با کارشناسان در ارتباط باشید تا اطلاع دقیقی را بدست بیاورید.

   جولای 20, 2020 در 2:49 ب.ظ
 • رضی پور پاسخ

  شرایط بیمارستان برای چکاب بیمارمان در کرونا نامناسب می باشد ایا این امور را در منزل انجام می دهید؟

  جولای 19, 2020 در 3:49 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای این امور با کارشناسان و شرکت در تماس باشید تا راهنمائی های لازم را داشته باشند.

   جولای 19, 2020 در 3:57 ب.ظ
 • کنگایی پاسخ

  پرستار های تخصصی شما در بیمارستان هم سابقه کاری دارند؟

  جولای 14, 2020 در 11:54 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله

   جولای 14, 2020 در 2:44 ب.ظ
 • قندهاری پاسخ

  هزینه ها برای بیمار که می تونه بخشی از کارهاش را انجام بده و بقیه امور را باید با کمک انجام بدهد فرقی در حقوق پرستار دارد ؟

  جولای 13, 2020 در 11:50 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای کسب اطلاعات در اینباره با کارشناسان در ارتباط باشید تا توضیحات کامل ر ابه شما عزیزان بدهند.
   با شماره های 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   جولای 13, 2020 در 12:22 ب.ظ
 • خدامی پاسخ

  بیمارمان را از بیمارستان مرخص کردیم و نیاز به پرستار داریم نمیدانیم که کرونا دارد یا خیر و جواب ازمایش چند روز دیگر اعلام میشه تا جواب بیاد پرستار برای نگهداری اعزام می کنید؟

  جولای 11, 2020 در 3:04 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   با شماره های شرکت و کارشناسان تماس گرفته تا به شما توضیحات لازمه را برای روند کار بگویند.

   جولای 11, 2020 در 4:29 ب.ظ
 • م.ب پاسخ

  اگر نیاز به دو پرستار باشه باید دو فرانشیز مختلف بدهیم؟

  جولای 5, 2020 در 4:22 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   هر پرستار بسته به اموری که به او محول می گردد حقوق خواهد گرفت و فرانشیز هم براساس ان تعیین می گردد.

   جولای 5, 2020 در 4:25 ب.ظ
 • گازورانی پاسخ

  نیاز به پرستاری داریم که از برادرم که به تازگی عمل کرده مراقبت کند، حقوق به چه میزان و به چه شکلی باید استخدام شود؟

  ژوئن 28, 2020 در 11:34 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای اطلاع دقیق از حقوق با شماره های شرکت تماس حاصل نمائید تا کارشناسان راهنمائی های لازم را داشته باشند.

   ژوئن 28, 2020 در 4:14 ب.ظ
 • گلپایگان پاسخ

  پدرم چند بیماری همزمان دارد نمی دانیم چه پرستاری مناسب می باشد؟

  ژوئن 22, 2020 در 12:15 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   می توانید با کارشناسان از طریق شماره های شرکت در ارتباط باشید تا به شما در این امور کمک بکنند.

   ژوئن 22, 2020 در 12:39 ب.ظ
 • بصیرت پاسخ

  اگر دارو بیمار به اشتباه کم و زیاد شود بر عهده پرستار می باشد؟

  ژوئن 21, 2020 در 12:01 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   اگر سر خود اینکار را انجام داد و مشکل پیش امد بله ولی اگر طبق تجویز پزشک باشد خیر.

   ژوئن 21, 2020 در 3:37 ب.ظ
 • کمندی پاسخ

  بیمارمان در ccu بیمارستان بوده و به دلیل بیماری کرونا به منزل انتقال دادیم ، پرستار متخصص برای نگهداری دارید؟

  ژوئن 16, 2020 در 12:26 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائی های لازم را داشته باشند.

   ژوئن 17, 2020 در 12:40 ق.ظ
 • درویشیان پاسخ

  درود
  پرستاران شما تمامی علائم بیمار را ثبت می کنند تا در مواقع ضروری اطلاعات را داشته باشیم؟

  ژوئن 14, 2020 در 4:31 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله

   ژوئن 14, 2020 در 4:33 ب.ظ
 • عابدینی پور پاسخ

  پرستار با تجربه مراقبت از بیمار دیالیزی اعزام دارید؟

  ژوئن 13, 2020 در 11:54 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله

   ژوئن 13, 2020 در 1:03 ب.ظ
 • صبا پاسخ

  سلام
  پرستاران بیمار شما بجز امور درمانی بیمار به امور منزل هم رسیدگی می کنند؟

  ژوئن 10, 2020 در 8:17 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   متناسب با نیاز های شما پرستار اعزام می گردد.

   ژوئن 10, 2020 در 8:53 ب.ظ
 • امیر پاسخ

  بیمارمان امکان جابجایی ندارد برای تزریقات پرستار و یا پزشک به منزل اعزام می کنید؟

  ژوئن 7, 2020 در 1:20 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   شما می توانید از طریق شماره های داده شده با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائیهای لازمه را دریافت نمائید.
   22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   ژوئن 7, 2020 در 2:00 ب.ظ
 • معصومه. و پاسخ

  پزشک برای ویزیت بیمار قلبی اعزام می کنید؟

  ژوئن 6, 2020 در 4:57 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای این امور با شما می توانید از طریق شماره های داده شده با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمائیهای لازمه را دریافت نمائید.
   22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   ژوئن 6, 2020 در 5:13 ب.ظ
 • سپه وند پاسخ

  در صورت بروز مشکل اورژانسی پشتیبانی انجام می دهید؟

  ژوئن 4, 2020 در 5:52 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   کارشناسان در تمامی ساعات روز پاسخگو شما می باشند مگر در مواقعی خاص و غیر اداری .

   ژوئن 4, 2020 در 6:01 ب.ظ
 • کمالی نسب پاسخ

  چه تضمینی برای اعزام پرستار می دهید؟

  ژوئن 3, 2020 در 7:35 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   استخدام پرستاران با شرایط خاصی می باشد و از فیلتر های به خصوصی رد می شوند تا برای شما اعزام شوند.

   ژوئن 3, 2020 در 8:19 ب.ظ
 • باغی پاسخ

  گاواژ بیمار را پرستاران می توانند انجام بدهند؟

  ژوئن 3, 2020 در 7:33 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله.

   ژوئن 3, 2020 در 8:07 ب.ظ
 • محمد حسینی پاسخ

  سلام
  دخترم درگیر ام اس می باشد و از لحاظ روحی نیاز به درمان دارد پرستار مناسب او اعزام دارید؟

  ژوئن 1, 2020 در 6:45 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   بله برای اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس بگیرید.

   ژوئن 1, 2020 در 8:15 ب.ظ
 • مائده پاسخ

  فیزیوتراپی در منزل برای بیمار انجام می دهید؟

  می 29, 2020 در 6:11 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای انجام این امور با کارشناسان در ارتباط باشید.
   22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 29, 2020 در 6:29 ب.ظ
 • صامتیان پاسخ

  نمیدونم چه پرستاری را برای بیمارمان استخدام کنم، مشاوره برای این امر دارید؟

  می 26, 2020 در 6:08 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   می توانید با شماره های شرکت از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   می 26, 2020 در 6:43 ب.ظ
 • شفقتی پاسخ

  آموزش هایی توضیح داده اید بسیار خوب می باشند.

  می 25, 2020 در 5:56 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   وظیفه ما ارائه مطالب مفید و آموزنده برای شما عزیزان می باشد.

   می 25, 2020 در 6:28 ب.ظ
 • حامدی پاسخ

  پرستار بیمار اعزامی نحوه استفاده از دستگاه ها را می داند و آموزش هم می دهد؟

  می 25, 2020 در 5:52 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   اگر نیاز به همچین خدماتی باشید پرستار متناسب با آن اعزام می شود.

   می 25, 2020 در 6:28 ب.ظ
 • رنجی پاسخ

  بیماران به دلیل بیماری میل به هیچ نوع غذایی ندارد پرستار می تواند در این مورد تاثیر گذار باشد؟

  می 22, 2020 در 10:16 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   بسته به درخواست شما پرستار اعزام می شود.

   می 23, 2020 در 6:00 ب.ظ
 • خلقی پاسخ

  تمتم پرستاران شما دارای مدرک معتبر هستند؟

  می 19, 2020 در 5:23 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 19, 2020 در 5:30 ب.ظ
 • آزاده کبیری پاسخ

  سالمندذ ما مشکلات فشار خون دارد پرستار با تجربه برای اعزام دارید؟

  می 18, 2020 در 4:33 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 18, 2020 در 4:35 ب.ظ
 • شماعی پاسخ

  پرستاری که با بیمار اعصاب و روان بتواند کار کند اعزام دارید؟

  می 18, 2020 در 4:32 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 18, 2020 در 4:35 ب.ظ
 • برکتی پاسخ

  پرستاری که قبل اتمام قرارداد ترک خدمت انجام بدهد چه برخوردی با او خواهدشد؟

  می 11, 2020 در 6:25 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به هر قرارداد برخوردی صورت می گیرد، تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان توضیحات لازمه را در اختیارتان قرار بدهند.
   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 11, 2020 در 6:35 ب.ظ
 • ناشناس پاسخ

  پرستاری را برای مراقبت از بیمارمان می خواهیم که زمان انتقال بیمار به بیمارستان نیز همراه او باشد ، با این شرایط پرستار میفرستید؟

  می 11, 2020 در 6:10 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله.
   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 11, 2020 در 6:34 ب.ظ
 • منصوری پاسخ

  پرستاران از لحاظ حفظ اطلاعات و امنیت مورد اطمینان هستند؟/

  می 9, 2020 در 7:58 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   پرستاران برای استخدام از چندین فیلد گذر کرده تا مشکلی برای کارفرمایان ایجاد نشود.

   می 9, 2020 در 8:13 ب.ظ
 • شمس پاسخ

  بیمارمان مشکلات گوارشی شدید دارد و نیاز به پرستار حرفه ای می باشیم.

  می 9, 2020 در 7:54 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   با توجه به نیاز بیمار پرستار فرستاده می شود.

   می 9, 2020 در 8:11 ب.ظ
 • حسنیان پاسخ

  درود
  تهیه غذا از مسئولیت های پرستار برای بیمار است؟

  می 6, 2020 در 3:02 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   اگر در قرارداد ذکر شده باشد بله

   می 6, 2020 در 3:15 ب.ظ
 • ابراهیم پاسخ

  تفاوت دستمزد پرستار تخصص با معمولی چقدر است؟

  می 6, 2020 در 2:50 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 6, 2020 در 3:13 ب.ظ
 • نامور پاسخ

  ورزش هایی که مناسب برای بیمار باشد را پرستار با او تمرین خواهد کرد؟

  می 5, 2020 در 6:04 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به نیاز شما پرستار امور را انجام می دهد.

   می 5, 2020 در 6:22 ب.ظ
 • عنایت پاسخ

  بیمار سنگین وزن می باشد پرستار برای مراقبت از او اعزام دارید؟

  می 5, 2020 در 6:02 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بله

   می 5, 2020 در 6:22 ب.ظ
 • م.تابان پاسخ

  برای بیمار پیوند اعضا پرستار اعزام دارید؟

  می 4, 2020 در 3:18 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله با توجه به نیاز بیمار شما پرستار اعزام می شود.

   می 4, 2020 در 3:35 ب.ظ
 • پاکتن پاسخ

  پخت و پز و نظافت هم با پرستار بیمار می باشد؟

  می 4, 2020 در 3:09 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   اگر در قرارداد کاری پرستار قید شده باشد بله .

   می 4, 2020 در 3:35 ب.ظ
 • یوسف فرد پاسخ

  بیمارمان شیمی درمانی می شود پرستار مخصوص مراقبت از این بیمار دارید؟

  می 3, 2020 در 6:58 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به نیاز شما پرستار اعزام خواهد شد برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   می 3, 2020 در 7:12 ب.ظ
 • محسنیان پاسخ

  پرستار برای بیمارستان اعزام دارید؟

  می 3, 2020 در 6:57 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   خیر

   می 3, 2020 در 7:12 ب.ظ
 • معصومی. دنیا پاسخ

  پرستار اعزامی تزریقات بیمار را انجام می دهد؟

  می 2, 2020 در 4:02 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به نیاز بیمار شما پرستار اعزام می شود.

   می 2, 2020 در 4:10 ب.ظ
 • احمدیار پاسخ

  بعد از اعزام پرستار در این شرایط پشتیبانی هم انجام می دهد ؟

  می 2, 2020 در 3:59 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   در هر شرایطی این پشتیبانی صورت می گیرد.

   می 2, 2020 در 4:09 ب.ظ
 • صدقیان پاسخ

  تمام اطلاعات بیمار توسط پرستارش ثبت می شود تا در زمان نیاز به پزشک ارائه بدیم؟

  آوریل 29, 2020 در 1:00 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بله

   آوریل 29, 2020 در 4:03 ب.ظ
 • کاظمیان پاسخ

  پسرمان در کما است و در منزل مراقب می شود پرستاری که به امور او رسیدگی کند ؟

  آوریل 29, 2020 در 12:57 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بله، پرستار متخصص برای او اعزام می گردد.

   آوریل 29, 2020 در 4:02 ب.ظ
 • داوودی پاسخ

  درور
  بیمار پارکینسون در منزل داریم و نیاز به پرستار هم می باشد به چه صورت باید درخواست بدهیم؟

  آوریل 28, 2020 در 1:53 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود بر شما
   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 28, 2020 در 6:42 ب.ظ
 • امیر سلیمانی فر پاسخ

  فیزیوتراپی در منزل برای بیماران انجام می دهید؟

  آوریل 28, 2020 در 1:34 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 28, 2020 در 6:42 ب.ظ
 • جوادزاده پاسخ

  سلام
  تجهیزات هم برای بیماران تهیه می فرمائید؟

  آوریل 27, 2020 در 7:45 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   مرکز مستقیم خود تجهیزاتی ندارد ولی می توانیم یکسری از همکاران که در این امور هستند را معرفی و یا با هزینه شما ما پیگیر این مسئله شویم.

   آوریل 27, 2020 در 7:51 ب.ظ
 • آلاله پاسخ

  بیمارمان با مشکلات اعصاب شدید در منزل نگهداری می شود پرستار با تجربه برای مراقب اعزام دارید؟

  آوریل 27, 2020 در 7:44 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله
   برای هرگونه سوال و اطلاعات در این باره با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 27, 2020 در 7:50 ب.ظ
 • فاطمی پاسخ

  تعویض گاواژ در منزل را انجام می دهید؟

  آوریل 26, 2020 در 7:00 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله. بیمار شما در واقع گاواژ می شود و ما برای شما پرستار بیماری را اعزام می کنیم که برای بیمار گاواژ را انجام دهد.

   آوریل 26, 2020 در 7:22 ب.ظ
 • محمود نسب پاسخ

  جراحی سنگین انجام دادم و پرستار دارای تخصص نیاز دارم که بتواند کارهای مربوطه را انجام بده، پرستار متخصص اعزام دارید؟

  آوریل 26, 2020 در 6:59 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بله
   بسته به نیاز های شما پرستار فرستاده می شود.

   آوریل 26, 2020 در 7:21 ب.ظ
 • شهمیرزادی پاسخ

  سپاس فراوان برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی.

  آوریل 25, 2020 در 4:37 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   وظیفه ما همراهی و ارائه بهترین ها برای شما عزیزان می باشد.

   آوریل 25, 2020 در 4:45 ب.ظ
 • معینی پاسخ

  وقت بخیر
  پرستاران بیمار با چه مدارکی استخدام می شوند؟

  آوریل 25, 2020 در 4:36 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای استخدام شدن در پارسیان آوید باید یک سری مراحل توسط پرستار طی شود این که شرایط ما برای استخدام کردن نیرو این هست که اول باید اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به همراه سفته به مرکز تحویل داده شود و دوم این که آنها باید گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی عدم اعتیاد را دارا باشند . در این صورت است که کارشناسان ما این افراد را می پذیرند و برای آنها تشکیل فایل می دهند.

   آوریل 25, 2020 در 4:44 ب.ظ
 • عبدالمحمدی پاسخ

  یکسری ازمایش باید انجام بدهم ایا در منزل این خدمات ارائه می گردد؟

  آوریل 22, 2020 در 6:54 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   برای هرگونه سوال و اطلاعات با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 23, 2020 در 12:18 ب.ظ
 • نجات محمود پاسخ

  سلام
  در این اوضاع پرستار به بیمارستان اعزام می کنید؟

  آوریل 22, 2020 در 6:53 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   برای هرگونه سوال و اطلاعات با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 23, 2020 در 12:18 ب.ظ
 • گواهی پاسخ

  برای مطالب آموزنده قرار داده شده در سایتتان تشکر می کنم. بسیار مفید می باشند.

  آوریل 22, 2020 در 6:52 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   سپاس از شما برای همراهی ما و مطالعه مطالب سایت.

   آوریل 23, 2020 در 12:17 ب.ظ
 • پور حسن پاسخ

  سونداژ در منزل انجام می دهید؟

  آوریل 22, 2020 در 6:50 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سونداژ برای بانوان بله ولی برای آقایان به دلیل امکان پارگی خیر.

   آوریل 23, 2020 در 12:15 ب.ظ
 • محمودی پاسخ

  نیاز به پرستار برای بیمار کرونایی داریم اعزام دارید؟

  آوریل 22, 2020 در 6:44 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   برای هرگونه سوال و اطلاعات با شماره های 22672238 و 22698397 و ساعات 5 عصر الی 10 شب و یا پنج شنبه و جمعه با شماره ی 09300350026 تماس حاصل بفرمایند.
   تا کارشناسان اطلاعات و راهنمائی های لازم را داشته باشند. با توجه به مسئله ویروس جدید، لطفا فقط با شماره موبایل 09300350026 تماس حاصل فرمایید

   آوریل 23, 2020 در 12:14 ب.ظ
 • زاینده پاسخ

  کاردرمانی در منزل برای بیمار انجام می دهید؟

  فوریه 9, 2020 در 11:54 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بله
   برای اطلاعات دقیق تر با شماره های کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید تا راهنمایی های لازم را انجام دهند.

   فوریه 9, 2020 در 11:55 ق.ظ
 • امیرانی پاسخ

  سلام
  پرستار اقا برای بیمار اعزام دارید؟

  فوریه 9, 2020 در 11:53 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   حتما باید با کارشناسان صحبت کنید.
   برای اطلاعات دقیق تر با شماره های کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید تا راهنمایی های لازم را انجام دهند.

   فوریه 9, 2020 در 11:55 ق.ظ
 • غزالی پاسخ

  نیاز به پرستار آقا برای بیمار داریم به چه نحوی باید اقدام نمائیم؟

  ژانویه 27, 2020 در 1:21 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   برای این مورد حتما باید با مرکز تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر می توانید با با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان راهنمایی های لازم را انجام دهند.

   ژانویه 27, 2020 در 2:08 ب.ظ
 • مجلسیان پاسخ

  بیمار ما در سی سی یو می باشد و سه روز دیگر مرخص است پرستار بیمار با چه هزینه ای اعزام دارید؟

  ژانویه 27, 2020 در 1:20 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   شما نیاز به پرستار تخصصی دارید بهتر است تماس با مرکز از طریق شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025داشته باشید تا کارشناسان راهنمایی های لازم را انجام دهند.

   ژانویه 27, 2020 در 2:10 ب.ظ
 • بهمدی پاسخ

  آیا پرستار اختیار تغییر مقدار و مصرف و زمان دارو را برای بیمار دارد؟

  ژانویه 26, 2020 در 1:52 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   خیر
   فقط با دستورات پزشک بیمار حق این کار را دارد.

   ژانویه 26, 2020 در 2:39 ب.ظ
 • ایرانیان پاسخ

  درود بر شما
  بیمار ما شیمیایی می باشد پرستار آقا برای اعزام و تخصص لازم برای پرستاری داشته باشد را دارید؟

  ژانویه 26, 2020 در 1:49 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بله
   برای راهنمایی های لازم واطلاعات بیشتر با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   ژانویه 26, 2020 در 2:38 ب.ظ
 • پورناظری پاسخ

  برای بیماری که دچار افسردگی شده و نیاز به مراقب دارد نیرو اعزام می کنید؟ هزینه ها به چه صورت می باشد؟

  نوامبر 25, 2019 در 11:57 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله .
   نیرویی اعزام می شود که سابقه کاری مرتبط داشته باشد و برای هر گونه سوال و راهنمایی های لازم واطلاعات بیشتر با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 25, 2019 در 1:02 ب.ظ
 • صغیری پاسخ

  مادرم پارکینسون داردپرستاری که تجربه پرستاری از بیمار پارکینسون داشته باشد را دارید؟

  نوامبر 25, 2019 در 11:53 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله.
   کارشناسان با توجه به نیاز شما نیرو اعزام میکنند.

   نوامبر 25, 2019 در 1:01 ب.ظ
 • شیردخت پاسخ

  مخارج پرستار بیمار چگونه هست؟

  نوامبر 24, 2019 در 1:05 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به نیاز بیماران هزینه ها تعیین می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و طرح هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 24, 2019 در 1:29 ب.ظ
 • گرشاسب پاسخ

  تمامی امور بیمار را پرستار انجام می دهد؟

  نوامبر 24, 2019 در 1:01 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بسته به نیاز شما پرستار اعزام می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و طرح هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 24, 2019 در 1:28 ب.ظ
 • رازی پاسخ

  سلام
  توانبخشی برای بیمار در منزل انجام می دهید؟

  نوامبر 23, 2019 در 12:38 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   درود
   برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و طرح هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 23, 2019 در 1:15 ب.ظ
 • ز.بدیعی پاسخ

  کارشناس برای تعیین وضعیت بیمار که به چه پرستاری نیاز دارد فرستاده می شود؟

  نوامبر 23, 2019 در 12:31 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله.
   برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و طرح هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 23, 2019 در 1:15 ب.ظ
 • طالبی پاسخ

  سلام
  پرستار بهداشت شخصی (شامل مسواک زدن / یک ظاهر طراحی شده مو، اصلاح، فعالیت های نظافت) بیمار را نیز انجام می دهد؟

  نوامبر 20, 2019 در 11:48 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله. ولی بسته به نیاز شما پرستار اعزام می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و طرح هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 20, 2019 در 12:38 ب.ظ
 • احمدزاده پاسخ

  پرستاری از بیمار قلبی را در منزل انجام میدهید؟

  نوامبر 20, 2019 در 11:45 ق.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله.
   برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و طرح هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 20, 2019 در 12:36 ب.ظ
 • پارسی پاسخ

  چکاب های مورد نیاز بیماران را در منزل انجام می دهید؟

  نوامبر 2, 2019 در 2:45 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   سلام
   بله.
   برای اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 19, 2019 در 3:03 ب.ظ
 • ی.م پاسخ

  تجهیزات و پرستار برای بیمار در ccu را دارید؟

  نوامبر 2, 2019 در 2:42 ب.ظ
  • پرستار پارسیان آوید پاسخ

   بله.
   برای اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   نوامبر 19, 2019 در 3:02 ب.ظ
 • حججی پاسخ

  بیمار ما جراحی سنگینی انجام داده پرستار با تجربه ای بتواند بیمار را کمک کند اعزام دارید؟

  اکتبر 30, 2019 در 11:57 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله.
   برای اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   اکتبر 30, 2019 در 12:19 ب.ظ
 • امیری پاسخ

  پرستار برای بیمار که دارای مشکل اعصاب است اعزام دارید؟

  اکتبر 30, 2019 در 11:55 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله.
   برای اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   اکتبر 30, 2019 در 12:19 ب.ظ
 • عالی پاسخ

  گاواژ بیمار را در منزل تعویض می کنید؟

  اکتبر 28, 2019 در 11:11 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله.
   برای اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   اکتبر 28, 2019 در 12:31 ب.ظ
 • رستمی پاسخ

  سلام
  شیمی درمانی برای بیمار سرطانی در منزل انجام می دهید؟

  اکتبر 28, 2019 در 11:07 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله.
   برای اطلاعات بیشتر به صفحه پرستار بیمار و هرگونه سوال از کارشناسان با شماره های 8 – 02122697906 و 29 – 09300350025 تماس حاصل فرمائید.

   اکتبر 28, 2019 در 12:30 ب.ظ
 • پایور پاسخ

  در ارائه خدمات بی نظیر هستید.

  اکتبر 26, 2019 در 3:16 ب.ظ
  • jafarian پاسخ

   تشکر از نظر مثبت و انرژی بخشتون.
   وظیفه ما ارائه بهترین خدمات برای شما عزیزان می باشد.

   اکتبر 26, 2019 در 3:30 ب.ظ
 • ی.خ پاسخ

  دکتر برای ویزیت بیمارقلبی اعزام دارید؟

  اکتبر 26, 2019 در 3:04 ب.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید و یا به صفحات پرستار بیمار، مراجعه فرمائید.

   اکتبر 26, 2019 در 3:29 ب.ظ
 • طریقتی پاسخ

  سلام
  پرستاری از بیمارانCVA را در منزل انجام می دهید؟

  اکتبر 26, 2019 در 3:01 ب.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید و یا به صفحات پرستار بیمار، مراجعه فرمائید.

   اکتبر 26, 2019 در 3:29 ب.ظ
 • مشا پاسخ

  از لحاظ امنیت پرستار ان به چه صورتند؟

  اکتبر 21, 2019 در 11:05 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   برای استخدام شدن در پارسیان آوید باید یک سری مراحل توسط پرستار طی شود این که شرایط ما برای استخدام کردن نیرو این هست که اول باید اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به همراه سفته به مرکز تحویل داده شود و دوم این که آنها باید گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی عدم اعتیاد را دارا باشند . در این صورت است که کارشناسان ما این افراد را می پذیرند و برای آنها تشکیل فایل می دهند.
   پس از لحاظ امنیت و اطمینان خیالتان راحت باشد.

   اکتبر 21, 2019 در 11:21 ق.ظ
 • یثربی پاسخ

  سونداژ برای بیمار در منزل توسط پرستار و پزشک انجام میگیرد؟

  اکتبر 21, 2019 در 11:04 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله .

   اکتبر 21, 2019 در 11:20 ق.ظ
 • غنی پاسخ

  پرستاران شما تست های لازمه برای بیمار را در منزل انجام می دهند؟

  اکتبر 16, 2019 در 10:32 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   در صورت نیاز بله .

   اکتبر 16, 2019 در 11:22 ق.ظ
 • شهیدی پاسخ

  برای نگهداری بیمارمان در منزل نیاز به تجهیزاتی می باشیم که پزشک گفتن تهیه کنید آیا این امر را نیز ساپورت می کنید؟

  اکتبر 16, 2019 در 10:23 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   مرکز ما به صورت مستقیم که خود این تجهیزات را بفرستد، ندارد ولی می توانیم مراکز ارائه دهنده این خدمات را به شما معرفی کنیم و یا اینکه این امر را به بسپارید تا تجهیزات را تهیه کنیم .

   اکتبر 16, 2019 در 11:21 ق.ظ
 • وکیلی پاسخ

  پرستاربرای بیماران MS و ALS اعزام دارید؟

  اکتبر 15, 2019 در 10:37 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام .
   بله.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید

   اکتبر 15, 2019 در 11:10 ق.ظ
 • مهاجرانی پاسخ

  ایا پرستار با اجازه خودش می تواند برنامه دارویی را تغییر دهد؟

  اکتبر 15, 2019 در 10:21 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بدون اجازا پزشک معالج بمار خیر.
   در مواردی که پرستار تجربه کافی و علم لازم را داشته باشد در صورت اضطرار می تواند ولی باز هم با اجازه از پزشک.

   اکتبر 15, 2019 در 11:09 ق.ظ
 • رحماندوست پاسخ

  سلام و خسته نباشید.
  بی اغراق یکی از بهترین ها در زمینه پرستاری هستید.

  اکتبر 14, 2019 در 10:40 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود و تشکر از نظر مثبتتون .
   وظیفه ما ارائه بهترین ها برای شما عزیزان است.

   اکتبر 14, 2019 در 11:17 ق.ظ
 • خاموشی پاسخ

  سلام
  پرستار برای مراقبت از بیمار cp دارید؟

  اکتبر 14, 2019 در 10:35 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود
   بله.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید.

   اکتبر 14, 2019 در 11:16 ق.ظ
 • آیناز پاسخ

  روان پزشک برای بیماران با مشکلات عصبی اعزام دارید؟

  اکتبر 13, 2019 در 10:30 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله .
   می توانید با کارشناسان با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید تا اطلاعات کاملتری را در اختیارتان بگذارند.

   اکتبر 13, 2019 در 11:23 ق.ظ
 • غزاله پاسخ

  مادرم در icu است پرستار برای اعزام دارید؟

  اکتبر 13, 2019 در 10:19 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید

   اکتبر 13, 2019 در 11:22 ق.ظ
 • نراقی پاسخ

  تحصیلات پرستاران بیمار شما چیست؟

  اکتبر 12, 2019 در 10:49 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   مرکز ما پرستاران خود را از دیپلم به بالا استخدام می کند. البته دیپلمه هایی که کارت بهیاری یا کمک بهیاری داشته باشند. و پرستاران با رشته مرتبط با پرستاری هم داریم که بسته به نیاز شما برای شما ، پرستار اعزام می شود یا مراقب.

   اکتبر 12, 2019 در 11:23 ق.ظ
 • دیباج پاسخ

  پرستار زن برای نگهداری اقا اعزام دارید؟

  اکتبر 12, 2019 در 10:47 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله . مرکز ما هم می تواند برای شما پرستار سالمند خانم اعزام کند و هم مراقب آقا

   اکتبر 12, 2019 در 11:22 ق.ظ
 • sharifi پاسخ

  besyar khob.

  اکتبر 9, 2019 در 10:16 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   تشکر از نظر مثببتون.
   می توانید سایر مقالات را از بلاگ سایت مطالعه فرمائید.

   اکتبر 9, 2019 در 11:09 ق.ظ
 • جهانی پاسخ

  پرستار بجز رسیدگی به بیمار امور منزل را نیز انجام می دهد؟

  اکتبر 9, 2019 در 10:03 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بسته به نیاز شما پرستار اعزام می شود و در زمان عقد قرارداد باید اموری را که از پرستار انتظار دارید را در قرارداد ثبت کنید.

   اکتبر 9, 2019 در 11:08 ق.ظ
 • مجتهدی پاسخ

  پزشک برای ویزیت بیمار در منزل اعزام دارید؟

  اکتبر 8, 2019 در 10:41 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   بله
   برای اطلاعات بیشتر و هزینه با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید

   اکتبر 8, 2019 در 11:09 ق.ظ
 • طبیب زاده پاسخ

  گاواژ در منزل برای بیمار انجام می دهید؟

  اکتبر 8, 2019 در 10:36 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود
   بله

   اکتبر 8, 2019 در 11:08 ق.ظ
 • سراج پاسخ

  بسیار خوببب.

  اکتبر 7, 2019 در 10:37 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   ممنون از لطف و نظر شما دوست عزیز.
   می توانید سایر مقالات را از قسمت بلاگ مطالعه فرمائید.

   اکتبر 7, 2019 در 11:13 ق.ظ
 • ناشناس پاسخ

  درود
  برای بیمار سرطانی پرستار با تجربه برای اعزام دارید؟

  اکتبر 7, 2019 در 10:29 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود بر شما
   بله
   با توجه به شرایط بیمار و شما پرستار اعزام می شود.

   اکتبر 7, 2019 در 11:12 ق.ظ
 • نهاوندی پاسخ

  بیمار ما قطع نخاع شده است ایا پرستاری که تخصص لازم و تجربه کافی برای کار با بیمار را داشته باشد اعزام دارید؟

  اکتبر 6, 2019 در 10:31 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله
   با توجه به نیاز شما پرستار اعزام می شود.
   برای راهنمایی های لازم می توانید با شماره های 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید.

   اکتبر 6, 2019 در 11:06 ق.ظ
 • انوشه پاسخ

  سلام
  تعطيلات پرستارها و مراقبين بیمار در منزل به چه صورت است؟

  اکتبر 6, 2019 در 10:23 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   يك روز در هفته و تعطيلات رسمي ذكر شده در قرار داد، اما در نهايت اگر موردي وجود داشته اشد كه به جز حالت هاي بالا باشد به صورت توافقي بين مراقب و شما در قرارداد ذكر خواهد شد.

   اکتبر 6, 2019 در 10:52 ق.ظ
 • کوشکی پاسخ

  بیمارمان در CCU می باشد و به منزل می خواهیم انتقال بدهیم، امکانات لازم و پرستار مناسب برای بیمارمان دارید؟

  اکتبر 5, 2019 در 9:52 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله
   برای اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید و یا با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید.

   اکتبر 5, 2019 در 10:56 ق.ظ
 • پناهیان پاسخ

  درود
  برای انتقال این اطلاعات مفید و کامل بسیار متشکرم.

  اکتبر 5, 2019 در 9:46 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود بر شما
   تشکر از شما برای انتخاب ما و نظرات مثبتتون.

   اکتبر 5, 2019 در 10:50 ق.ظ
 • ضرغامی پاسخ

  سلام
  بیمار ما دچار سوختگی شده است برای پانسمان و شستشو سوختگی ها در منزل پرستار و یا دکتر اعزام دارید؟

  اکتبر 2, 2019 در 10:39 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود
   بله
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید.

   اکتبر 2, 2019 در 11:35 ق.ظ
 • خیابانی پاسخ

  بیمار ما دچار صرع است ایا پرستار در این زمینه برای اعزام دارید؟

  اکتبر 2, 2019 در 10:21 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود
   بله
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما با شماره 8 – 22697906 – 021 تماس حاصل فرمائید.

   اکتبر 2, 2019 در 11:35 ق.ظ
 • شاملو پاسخ

  آزمایش های بیماران که مشکل رفت و آمد را دارند در منزل انجام می دهید؟

  اکتبر 1, 2019 در 10:20 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام بله
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با قسمت تماس با ما با کارشنالسان در ارتباط باشید.

   اکتبر 1, 2019 در 10:49 ق.ظ
 • سحاب پاسخ

  پرستار برای بیمار اعصاب و روان که با شکیبائی به او رسیدگی کند اعزام دارید؟

  اکتبر 1, 2019 در 10:12 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود
   بله، پرستار متناسب با خواسته و نیاز شما فرستاده می شود تا بیشترین کمک را بتواند به شما بکند.

   اکتبر 1, 2019 در 10:41 ق.ظ
 • یاوری پاسخ

  امکان اینکه پرستار هم به بیمار رسیدگی کند و هم امور منزل را انجام دهد هست؟

  سپتامبر 30, 2019 در 10:24 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام بله تمامی این موارد را در زمان عقد قرارداد می توانید مطرح و با پرستار به توافق برسید.

   سپتامبر 30, 2019 در 10:25 ق.ظ
 • علی محمدی پاسخ

  بیمار ما مشکل ریوی دارد، پرستاری که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد دارید؟

  سپتامبر 30, 2019 در 10:15 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   بله

   سپتامبر 30, 2019 در 10:55 ق.ظ
 • هاشمی پاسخ

  تجهیزات مورد نیاز بیمار را در صورت نیاز تهیه می نمائید؟

  سپتامبر 29, 2019 در 10:46 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   مرکز مستقیما تجهیزاتی برای ارسال ندارد ولی مراکزی را به شما عزیزان معرفی می نماید تا سریعا با خیال آسوده و اطمینان انها را تهیه نمائید.
   یا در غیر این صورت با اجازه شما آنها را تهیه می نماید.

   سپتامبر 29, 2019 در 11:11 ق.ظ
 • لشگری پاسخ

  بیمار ما زونا دارد پرستاری برای مراقبت از او اعزام دارید؟

  سپتامبر 29, 2019 در 10:30 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله پرستاران اعزامی متناسب با نوع بیماری افراد اعزام می شوند.

   سپتامبر 29, 2019 در 11:09 ق.ظ
 • همایی پاسخ

  مراقبت های بیماران ICU در منزل را انجام می دهید؟

  سپتامبر 28, 2019 در 11:54 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله
   برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   سپتامبر 28, 2019 در 1:55 ب.ظ
 • هنگامه پاسخ

  نوار قلب برای بیمار در منزل انجام می دهید؟

  سپتامبر 28, 2019 در 11:45 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   بله .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   سپتامبر 28, 2019 در 1:51 ب.ظ
 • لیلا قنبری پاسخ

  درود
  بیمار ما برای غذا و دارو یک لوله داخل معده اش وجود دارد. مرکز شما پرستار بیمار دارد که این کار را انجام دهد؟

  سپتامبر 28, 2019 در 11:39 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله. بیمار شما در واقع گاواژ می شود و ما برای شما پرستار بیماری را اعزام می کنیم که برای بیمار گاواژ را انجام دهد.

   سپتامبر 28, 2019 در 1:50 ب.ظ
 • جعفری پاسخ

  بی شک یکی از بهترین مراکز در ارائه خدمات پرستاری می باشید.

  سپتامبر 28, 2019 در 11:27 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   تشکر از نظرات خوبتون و انرژی دادن به ما برای ارائه هر چه بهتر خدمات به شما عزیزان.

   سپتامبر 28, 2019 در 1:48 ب.ظ
 • ارجمندی پاسخ

  تعویض پانسمان برای بیمار در منزل انجام می دهید ؟

  سپتامبر 28, 2019 در 11:21 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود بله

   سپتامبر 28, 2019 در 1:47 ب.ظ
 • سارا پاسخ

  پرستاران شما از لحاظ امنیت قابل اطمینان هستند؟

  سپتامبر 25, 2019 در 11:43 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   برای استخدام شدن در پارسیان آوید باید یک سری مراحل توسط پرستار طی شود این که شرایط ما برای استخدام کردن نیرو این هست که اول باید اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به همراه سفته به مرکز تحویل داده شود و دوم این که آنها باید گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی عدم اعتیاد را دارا باشند . در این صورت است که کارشناسان ما این افراد را می پذیرند و برای آنها تشکیل فایل می دهند.
   پس از لحاظ امنیت و اطمینان خیالتان راحت باشد.

   سپتامبر 25, 2019 در 2:11 ب.ظ
 • دارابی. مهناز پاسخ

  درود و تشکر از نوشته هاهای مفیدتون.

  سپتامبر 25, 2019 در 11:37 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام و تشکر از شما برای مطالعه و نظرات خوب و انرژی بخشتون.

   سپتامبر 25, 2019 در 2:10 ب.ظ
 • خدایی پاسخ

  همودیالیز در منزل انجام می دهید؟

  سپتامبر 25, 2019 در 11:36 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله
   برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   سپتامبر 25, 2019 در 2:09 ب.ظ
 • عادل پاسخ

  پرسار بیمار موقتی برای چند روز نهایتا یک ماه، اعزام دارید؟

  سپتامبر 25, 2019 در 11:30 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود
   بله

   سپتامبر 25, 2019 در 2:09 ب.ظ
 • پولادی پاسخ

  در صورت نیاز به تجهیزات مرکز شما انها را ارسال و تهیه می کند؟

  سپتامبر 25, 2019 در 11:24 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   برای تجهیزات مورد نیاز شما مرکز به شما چندین تجهیزاتی را معرفی می کند تا شما را سریعتر به هدفتان برساند و یا در صورت رضایت شما این کار را با هزینه شما پیگیری می کند .

   سپتامبر 25, 2019 در 2:09 ب.ظ
 • دهقان پاسخ

  سلام و وقت بخیر و خیلی تشکر از همه زحماتتون .

  سپتامبر 24, 2019 در 11:52 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود بر شما همراه گرامی
   هدف ما خدمت به شما عزیزان به بهترین نحو ممکن و رضایت شما عزیزان است.

   سپتامبر 24, 2019 در 2:27 ب.ظ
 • و.ب پاسخ

  سلام
  بیمار ما ام اس دارد آیا پرستار متخصص در این حوزه را دارید؟

  سپتامبر 24, 2019 در 11:51 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود بله
   پرستار بسته به نیاز شما اعزام می شود.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   سپتامبر 24, 2019 در 2:26 ب.ظ
 • جوادنیا پاسخ

  پرستار برای مراقبت از بمار در بیمارستان به صورت ساعتی اعزام دارید؟

  سپتامبر 24, 2019 در 11:48 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   بله
   برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   سپتامبر 24, 2019 در 2:25 ب.ظ
 • پویا انواری پاسخ

  گاواژ برای بیمار در منزل انجام می دهید؟

  سپتامبر 24, 2019 در 11:43 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   بله

   سپتامبر 24, 2019 در 2:25 ب.ظ
 • یاوری پاسخ

  پرستاری که از بیمار قلبی نگهداری کند و در این زمینه تخصص لازم را داشته باشد اعزام دارید؟

  سپتامبر 24, 2019 در 11:32 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود بله
   پرستار بسته به نیاز شما اعزام می شود.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   سپتامبر 24, 2019 در 2:24 ب.ظ
 • عارفی پاسخ

  کشیدن بخیه های بیمار را در منزل انجام می دهید؟

  سپتامبر 23, 2019 در 12:09 ب.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله، برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   سپتامبر 23, 2019 در 4:29 ب.ظ
 • قدیری پاسخ

  درود
  پرستاران شما توان جابجایی بیمار سنگین وزن را دارد؟

  سپتامبر 23, 2019 در 12:06 ب.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود بر شما
   بله پرستارانی برای این دسته از عزیزان اعزام می شوند که تجربه و توانایی لازم را داشته باشند.

   سپتامبر 23, 2019 در 4:28 ب.ظ
 • سیما راد پاسخ

  شیمی درمانی در منزل برای بیمار انجام میدهید؟

  سپتامبر 23, 2019 در 12:03 ب.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   بله
   برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   سپتامبر 23, 2019 در 4:27 ب.ظ
 • نیاتی پاسخ

  خسته نباشید و ممنون از راهنمایی ها و نوشته های عالیتون.

  سپتامبر 23, 2019 در 11:50 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام و تشکر از همراهی ما.
   می توانید سایر مقالات را از قسمت وبلاگ مطالعه فرمائید.

   سپتامبر 23, 2019 در 4:26 ب.ظ
 • حبیبی پاسخ

  پرستار می تواند برنامه درمانی بیمار را تغییر دهد؟

  سپتامبر 23, 2019 در 11:18 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود
   هر تغییری در روند درمانی بیمار باید با دستور پزشک و خانواده بیمار باشد پرستار تا جایی که بتواند و اجازه داشته باشد می تواند در درمان دخیل باشد.

   سپتامبر 23, 2019 در 4:24 ب.ظ
 • شهاب پاسخ

  آیا پرستار برای مراقبت از بیمار به صورت شبانه روزی دارید؟

  سپتامبر 23, 2019 در 11:13 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   بله
   برای اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

   سپتامبر 23, 2019 در 4:23 ب.ظ
 • حمیدی پاسخ

  برای استخدام پرستار بیمار چه کاری باید انجام بدهیم؟

  سپتامبر 22, 2019 در 12:02 ب.ظ
  • jafarian پاسخ

   برای استخدام شدن در پارسیان آوید باید یک سری مراحل توسط پرستار طی شود این که شرایط ما برای استخدام کردن نیرو این هست که اول باید اصل کارت ملی و اصل شناسنامه به همراه سفته به مرکز تحویل داده شود و دوم این که آنها باید گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی عدم اعتیاد را دارا باشند . در این صورت است که کارشناسان ما این افراد را می پذیرند و برای آنها تشکیل فایل می دهند.

   سپتامبر 23, 2019 در 9:54 ق.ظ
 • سعیدی پاسخ

  درود
  نحوه استفاده از تجهیزات را پرستاران مرکز شما به بیمار و خانواده آنها آموزش می دهند؟

  سپتامبر 22, 2019 در 11:58 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   بله

   سپتامبر 23, 2019 در 9:56 ق.ظ
 • پرستویی پاسخ

  سونداژ در منزل را پرستاران اعزامی شما می توانند انجام دهند؟

  سپتامبر 22, 2019 در 11:32 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   بله. پرستار سالمند ما بهیار و کمک بهیار هستند و دوره های بهیاری را گزرانده اند و با کارت بهیار بودن در مرکز ما پذیرفته شده اند.
   سونداژ برای خانمها مشکلی نداره. ولی سونداژ برای آقایان به هیچ عنوان در منزل انجام نمی شود. به دلیل پروستات و احتمال پارگی مجاری ادراری و خونریزی در بیمار وجود دارد.

   سپتامبر 23, 2019 در 9:58 ق.ظ
 • رضا پاسخ

  آیا پرستاران شما برنامه مراقبتی برای بیماران تنظیم میکنند؟

  سپتامبر 22, 2019 در 11:25 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   در صورت هماهنگی با دکتر و خانواده بله.

   سپتامبر 23, 2019 در 9:58 ق.ظ
 • جمیل نیا پاسخ

  برای بیمار با مشکلات روحی و روانی پرستار اعزام دارید؟

  سپتامبر 22, 2019 در 11:20 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   درود بر شما
   مطابق با نیاز شما پرستار اعزام می شود.

   سپتامبر 23, 2019 در 9:59 ق.ظ
 • م.س پاسخ

  خسته نباشید . پرستار زن برای مرد اعزام دارید؟

  سپتامبر 22, 2019 در 11:06 ق.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام
   بله
   می توانید از قسمت تماس با ما با کارشناسان در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را انجام دهند.
   همچنین از صفحه پرستار بیمار نیز میتوانید اطلاعات لازم را کسب کنید.

   سپتامبر 22, 2019 در 1:49 ب.ظ
 • فرهمند پاسخ

  درود برای مراقبت از بیمارمان که در ccu بوده و به منزل آورده شده پرستار متخصص اعزام دارید؟

  سپتامبر 21, 2019 در 2:40 ب.ظ
  • jafarian پاسخ

   سلام بر شما
   بله پرستاران متخصص نیز برای اعزام و مراقبت از بیماران شما هستند که می توانید با مراجعه به صفحه پرستار بیمار با ویژگی های این پریتاران اشنا شوید.

   سپتامبر 21, 2019 در 3:04 ب.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری