بلاگ

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل : پرستار سالمندان یا پرستار متخصص بیماری های زایمان نوعی پرستار است که به مراقبت از سالمندان و افراد مسن کمک می کند.

آنها آموزش دیده اند تا بتوانند وظایف سنتی پرستاری را انجام دهند ، اما آموزش های خاصی نیز دارند که به آنها کمک می کند نیازهای ویژه بسیاری از سالمندان را بهتر درک کنند.

پرستار سالمندان چیست؟

با بزرگتر شدن بیشتر افراد، بدن آنها شروع به فرسودگی می کند و شروع به تجربه مشکلات سلامتی بیشتری می کنند. به همین دلیل ، افراد مسن اغلب به مراقبت های پزشکی بیشتری نسبت به سایرین احتیاج دارند.

Geriatrics  یک رشته پزشکی است که به مراقبت از سالمندان می پردازد. پرستاران سالمندان برخی از مهمترین متخصصان این حوزه هستند، زیرا آنها غالباً مراقبت روزانه از بیماران با نیازهای منحصر به فرد را ارائه می دهند.

از آنجا که امید به زندگی انسان افزایش یافته و افراد جامعه نیز پیر شده اند، انتظار می رود تقاضا برای پرستاران سالمندان به طرز چشمگیری افزایش یابد.

به دلیل سلامتی شکننده آنها ، افراد مسن اغلب به مراقبت ویژه احتیاج دارند ، خصوصاً از آنجا که یک مسئله جزئی مربوط به سلامتی ممکن است بعضاً در سالمندان از کنترل خارج شود.

کار کردن به عنوان پرستار سالمند در منزل  اغلب به طور شخصی بسیار خوشحال کننده و پاداش دهنده است.

با این وجود ، کار خاص در این زمینه نیاز به یک شخص خاص دارد و این کار همچنین ممکن است در بعضی مواقع ناامیدکننده باشد.

اگر به دنبال پرستار سالمندان هستید ، باید این نکته را در نظر داشته باشید که روند پیری متفاوت است. در حالی که برخی از بیماران سالخورده تا حدی راضی و یا حتی خوش شانس هستند، برخی دیگر ممکن است ناراحت ، ترسناک و یا حتی عصبانی باشند که سلامتی آنها از بین رفته است.

قبل از اینکه پرستار سالمندان شوید باید شخصیت خود را ارزیابی کنید.

پرستاران سالمندان باید عموما افراد خوش بین و شاد باشند. آنها همچنین باید با یک میل واقعی برای کار با بیماران سالخورده ، صبور ، درک ، همدلی و دلسوز باشند.

اگر این شغل را انتخاب می کنید ، باید بتوانید تحمل وقایع افسردگی ، مانند مرگ یک بیمار ، مسئولیت رسیدگی و گزاف گویی را داشته باشید.

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل : پرستاران سالمندان چه می کنند؟

به عنوان یک پرستار سالمندان ، شما باید چندین وظیفه را انجام دهید. به عنوان مثال ، شما اغلب مسئول این مسئولیت ها خواهید بود :

  • اندازه گیری و ثبت علائم حیاتی
  • داروهای مصرفی
  • ورزش و ماساژ بیماران
  • تماشای علائم سوء استفاده از بزرگان
  • انتقال بیماران به ویزیت پزشک و قرارهای دیگر
  • کمک به بیماران با نیازهای روزانه خود ، مانند حمام کردن ، لباس پوشیدن و استفاده از حمام

در تمام این موارد ، شما را ملزم به نگه داشتن سوابق دقیق بیمار و هماهنگی مراقبت های خود با توصیه های پزشکان بیماران خود خواهید کرد.

پرستار سالمند در منزل اغلب نه تنها مسئول سلامت جسمی بیماران خود، بلکه همچنین بهتر شدن حال روحی و عاطفی خود را نیز بر عهده دارند.

غالباً ، به دلیل عللی از قبیل عدم سلامتی آنها ، عدم استقلال و انزوا از عزیزانشان ، بیماران سالخورده به نظر می رسد  دارای مشکلات روحی هستند و عصبانی می باشند.

 به عنوان یک پرستار سالمندان ، باید مراقب این بیماران باشید و سعی کنید حتی در سخت ترین زمان ها شاد و دلسوز باشید.

هنگام کار به عنوان پرستار سالمندان ، معمولاً به شما توصیه می شود تا با اعضای خانواده بیماران خود ارتباط برقرار کنید.

ممکن است لازم باشد رژیم یا داروهای مراقبتی بیمار را توضیح دهید یا به عنوان ارتباط بین اعضای خانواده ، بیمار و پزشک عمل کنید.

شما به عنوان یک پرستار سالمندان نیز در موقعیتی عالی قرار دارید که به بیماران و عزیزانشان درمورد مسائل خاص سلامتی و توانایی هایی مشاوره دهید.

پرستار سالمند در منزل : پرستاران سالمندان کجا کار می کنند؟

پرستاران سالمندان اغلب در مراکز بهداشتی و درمانی مانند بیمارستان ها و کلینیک ها مشغول به کار هستند. آنها همچنین در آسایشگاه های مسکونی مانند خانه های سالمندان و اجتماعات بازنشستگی کار می کنند. برخی از پرستاران سالمندان نیز در مراقبت از منزل مشغول به کار هستند و به خانه های بیماران می روند تا از آنها مراقبت کنند.

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

تبدیل شدن به یک پرستار سالمند

اکثر پرستاران سالمندان با ثبت نام در دوره پرستاری شروع می کنند ، این شامل کسب مدرک پرستاری و گذراندن یک آزمون صدور گواهینامه دشوار است.

اگر مایل به فعالیت در زمینه های خدمات پرستاری برای سالمندان بیمار هستید ، به علاوه تجربه کار با بیماران سالخورده نیز به آموزش اضافی نیاز خواهید داشت.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری