پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل ، مرکز پزشکی، پرستاری و مراقبت در منزل پارسیان آوید : رسیدن به سن سالمندی مسیر هست که تمامی انسان ها به آن میرسند، در این سن خیلی از افراد سالمند توانایی کمتری در انجام کارها دارند و در انجام بعضی از کارها به کمک احتیاج دارند.

این امر طبیعی است که با بالا رفتن سن افراد سالمند مانند کودکان ( مراقبت از کودک در منزل ) به مراقبت های ویژه ای احتیاج داشته باشند.

در خیلی از موارد فرزندان این افراد مسن بسیار مشغول هستند و کمتر می توانند بصورت داعم از پدران یا مادران خود مراقبت کنند به همین دلیل برای نگهداری و پرستاری از سالمند در منزل به کمک احتیاج دارند.

پرستار سالمند در منزل
پرستار سالمند در منزل در شمال تهران

استخدام پرستار سالمند در منزل

همان طور که برای استخدام پرستار کودک در منزل میبایست به خیلی از ویژگی های پرستار توجه کنیم برای نگهداری از سالمند ها نیز این مسئله صدق می کند. شما نمی توانید سالمندان خود را به هر شخصی بسپارید، در بعضی موارد حتی خود شما هم واجد شرایط برای نگهداری از سالمند در منزل نیستید زیرا سالمند شما شاید به مراقبت های ویژه ای احتیاج داشته باشد که احتیاج به آموزش دیدن دارد.

سالمندانی که احتیاج به مراقبت دارند معمولا دو دسته هستند، آنهایی که بصورت 24 ساعته احتیاج به مراقبت پزشکی دارند، این دسته از سالمندان بهتر است برای مدتی تا حال جسمی آن ها بهتر شود در خانه سالمندان و یا بیمارستان تحت مراقبت داعم پزشکی بمانند.

استخدام پرستار سالمند در منزل در تهران

دسته دوم سالمندانی هستند که فقط به مراقبت های جسمی و کمک در انجام کارها دارند، این دسته از سالمندان بهتر است در خانه از آنها پرستاری و مراقبت شوند. محیط خانه برای تمامی سالمندان رضایت بخش تر از محیط بیمارستانی و درمانی میباشد و همین بودن در خانه از لحاظ روحی و روانی بر روی روند بهبود آن ها تاثیر می گذارد.

هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل

دستمزد پرستارانی که از سالمندان مراقبت می کنند معمولا به وضعیت افراد سالمند و همچنین ساعاتی از روز که میبایست مراقبت را انجام دهند بستگی دارد. اگر سالمند احتیاج به مراقبت های پزشکی نداشته باشد و شما فقط قصد داشته باشید که برای کارهای روزمره و کمک در انجام کارهای سالمند از پرستار استفاده کنید به طبع هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

قیمت پرستار سالمند در منزل

معمولا پرستارانی که دانش بالای پزشکی دارند حقوق های بالاتری دارند و برای نگهداری و مراقبت از افراد مسنی استفاده می شوند که از وضعیت خاص جسمی برخوردار هستند و امکان دارد بصورت فوری به کمک های پزشکی احتیاج پیدا کنند.

نگهداری سالمند در منزل تهران

نگهداری از سالمند در منزل ممکن است در بعضی موارد هزینه بالاتری نسبت به بعضی از خانه های سالمندان داشته باشد ولی بودن افراد مسن در محیط خانه و جایی که بتوانند بیشتر خانواده خود را ببینند در روحیه آن ها بسیار تاثیرگذار است و در روند بهبود آن ها بسیار موثر است.

پس به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که سالمند شما در وضعیت جسمی است که فقط به یک نفر کمک در انجام کارهای خود احتیاج دارد بهتر است در منزل از آن ها مراقبت کنید، همان طور که آن ها در کودکی از شما مراقبت کرده اند و زمانی برای بودن با افراد مسن قرار بدهید.

بودن در کنار افراد خانواده و دیدن فرزندان برای افراد مسن بسیار لذت بخش بوده و بر روحیه آن ها برای بهبود بسیار تاثیرگذار است.

از اینکه این مقاله را مطالعه کردید از شما سپاس گذاریم در صورتی که هر نوع سئوالی داشتید می توانید بصورت مستقیم با مشاوران ما در تماس باشید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مطلب
Author Rating
51star1star1star1star1star