پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

خیلی از والدین ترجیح می دهند که بجای فرستادن کودکان خود به مهدکودک از یک پرستار کودک در منزل بهره بگیرند. خیلی از والدین به محیط مهدکودک ها اطمینان ندارند و یا میترسند که کودکان دیگر به بچه آن ها صدمه بزنند به همین دلیل ترجیح می دهند از یک پرستار مورد اعتماد در منزل استفاده کنند تا با آرامش بیشتری به کارهای روزمره خود برسند.

البته می توان سخت ترین مرحله برای استخدام یک پرستار را انتخاب آن پرستار دانست، والدین باید در استخدام بسیار دقت بخرج دهند زیرا پرستار در بیشتر ساعات روز با کودک آن ها هست و قطعا اخلاق و رفتار پرستار بر روی رفتار کودک بسیار تاثیر می گذارد.

پرستار کودک در منزل
پرستار کودک و بچه در منزل در شمال تهران

پرستار کودک در منزل تهران

ولی مسئله ای که پیش می آید از کجا می توان یک پرستار کودک در منزل مهربان ، با تجربه و دلسوز پیدا کرد و چگونه باید به این پرستار اعتماد کرد، بالاخره لازم هست که کودک ساعاتی از روز را با این پرستار در خانه تنها بماند و رفتار پرستار بر روی کودک کاملا تاثیر گذار می باشد.

بدون شک رفتار پرستار کودک شما در منزل بر روی رفتار کودک تاثیر می گذارد پس میبایست برای انتخاب پرستار کودک در منزل بسیار مراقب باشید.

استخدام پرستار کودک در منزل

در هنگام استخدام پرستار کودک باید به چه نکاتی توجه بکنیم:

اولین نکته مهم در رفتار پرستاران کودک این هست که میبایست پرستار واقعا عاشق بچه ها باشد تا بتواند با صبر و آرامش با کودکان رفتار کنند و بصورت واقعی دوست کودک شما شوند. پرستاران کودک حتما باید از وقت گذرانی با کودکان لذت ببرند و نه اینکه مراقبت از کودک را فقط شغل خود بدانند!

این نکته بسیار مهم است که پرستار واقعا عاشق کودکان باشند. البته در کنار دلسوزی و عشق کودکان حتما باید تجربه نگهداری از کودکان را نیز داشته باشد تا بتواند نیازهای جسمی و روحی کودکان را درک کند و به آن ها توجه کند.

پرستار کودک در منزل

انتخاب پرستار کودک در منزل

پارسیان آوید با تجربه 25 ساله خود در این زمینه به این نتیجه رسیده است که پرستارانی که خود مادر هستند می توانند گزینه بهترین برای پرستاری کودکان در منزل باشند.

سن کودک حتما باید متناسب با مهارت های پرستار باشد و این یکی از ملاک های انتخاب پرستار کودک در منزل می باشد.

مراقبت از نوزادان نیاز به مهارت های خاص خود را دارد، کودکان در سنین بالاتر نیاز به سرگرمی بیشتری دارند به همین دلیل پرستار میبایست تحصیلات مرتبط و تجربه در کارهای آموزشی داشته باشد.

پرستاری که شما انتخاب می کنید بصورت مستقیم روی رفتار کودکان شما تاثیرگذار می باشد به همین دلیل بهتر است پرستار مورد نظر شما منظم باشد و وقت شناس باشد تا کودک شما نیز با این فضایل آشنا شود.

پرستار کودک در منزل

تعرفه پرستار کودک در منزل

همان طور که می دانید تعرفه پرستار در منزل از طریق شورای عالی بیمه و خدمات درمانی تعیین می شود.

چند مورد که بر روی تعرفه پرستار کودک در منزل تاثیر می گذارد: ساعات کاری پرستار ، تعداد کودکانی که میبایست از آن ها مراقبت صورت بگیرد و همچنین سن کودکان بر روی هزینه پرستاری از کودک تاثیرگذار هست.

قیمت پرستار کودک در منزل سال 96 – 97

اگر شما از پرستار بخواهید که کارهای نظافتی منزل را نیز انجام دهد تعرفه پرستار تغییر می کند. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع دقیق از هزینه پرستار کودک در منزل بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

حقوق پرستار بچه

معمولا دستمزد پرستاران کودکان به ساعات حضور آن ها در منزل و همچنین کارهایی هست که میبایست انجام دهند و همچنین تعداد بچه و سن آن ها می باشد. به همین دلیل برای اطلاع از حقوق پرستار بچه برای شما میبایست با همکاران ما تماس حاصل فرمایید تا با گرفتن اطلاعات از شما حقوق تقریبی پرستار کودک در منزل برای شما محاسبه شود.

استخدام پرستار کودک در منزل تهران

توصیه هایی برای استخدام پرستار کودکان : حتما قبل از استخدام پرستار بصورت حضوری با پرستار مصاحبه انجام دهید. حداقل 10 روز بصورت حضوری مراقب رفتار پرستار خود باشید.

حتما قبل از استخدام تمامی وظایفی که انتظار دارید پرستار انجام دهد بصورت روشن به اطلاع آن برسانید، مثلا اگر می خواهید که پرستار غذا نیز درست کند حتما به پرستار اطلاع دهید.

اگر کودک شما رفتار خاصی دارد حتما قبل از استخدام به پرستار اطلاع دهید.

پرستار کودک در منزل

نیاز به پرستار کودک در منزل

یکی از نکات بسیار مهم این است که تغییر پرستار بر روی احساسات کودکان شما تاثیرگذار هست پس در هنگام استخدام پرستار برای کودکان خود توجه ویژه انجام دهید.

هزینه پرستار کودک

حقوق و دستمزد پرستار در منزل متناسب با کار و خدماتی هست که پرستار کودک در منزل انجام می دهد و همچنین ساعات کاری پرستار بصورت مستقیم بر روی دستمزد پرستار تاثیرگذار می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

پرستار کودک در منزل فرمانیه – نیاوران – شمال تهران – اقدسیه – زعفرانیه – ولنجک – میرداماد – تجریش – ونک – دزاشیب و تمامی دیگر مناطق شهر تهران

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مطلب
Author Rating
51star1star1star1star1star