پیشگیری از سرطان روده بزرگ

پیشگیری از سرطان روده بزرگ

سومین سرطان شایع در دنیا، سرطان روده بزرگ است و به گفته محققان از آنجا که مصرف گردو منجر به تغییراتی در باکتریهای روده می شود، می تواند این سرطان را مهار و سرکوب کند؛ چرا که این ماده غذایی، سرشار از ترکیباتی است که خواص غذایی مهمی دارند و در بین مغزهای خوراکی، حاوی بیشترین اسیدهای چرب غیراشباع، نظیراسیدهای چرب امگا۳ و امگا ۶ است و منبع غنی ویتامین E به شمار می آید و درنهایت خواص ضدسرطانی دارد.

گردو، تقویت کننده روده بزرگ

براساس تحقیقات پیشین، مصرف گردو مانع پیشرفت تومور روده بزرگ می شود؛ چون برای سلامت نگه داشتن روده بزرگ، در نقش پروبیوتیک عمل می کند. شواهد دیگری هم نشان میدهند که گردو خواص بسیار دیگری هم دارد که برای رژیم های غذایی، بیماریهای قلبی، دیابت و اختلالات عصبی مفید است.

پارسیان آوید در زمینه نگهداری، مراقبت و مشاوره از کودک، سالمند و یا بیمارتان در منزل با سابقه درخشان و کادر مجرب و باتجربه و تایید شده، خدمت گذار شما خواهد بود. . جهت ارتباط با این مرکز با شماره های ۲۲۶۹۷۹۰۶ الی ۰۸ تماس حاصل فرمائید.


خانم دکتر

مرکز پارسیان آوید توسط پرسنل با مدرک تحصیلی مرتبط و کارشناسی با سابقه ۲۵ سال خدمت در مراکز درمانی و حرفه ای زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی شده و با استفاده از تجربیات تخصصی و فوق تخصصی با اعزام نیروهای حرفه ای و آموزش دیده خود ، افنخار رضایتمندی شما برای مراقیت از عزیزانتان را جهت تامین نیازهای شما دارا می باشد

دیدگاه خود را بنویسید