بلاگ

چرا یک مراقب حرفه ای در خانه استخدام می کنید

چرا یک مراقب حرفه ای در خانه استخدام می کنید

چرا یک مراقب حرفه ای در خانه استخدام می کنید

چرا یک مراقب حرفه ای در خانه استخدام می کنید : وقتی کسی که دوستش دارید برای مدیریت فعالیت های روزمره در خانه به کمک نیاز دارد، مهم است که اقدامات ایمن برای حفظ امنیت، راحتی و محتوای او انجام دهید.

برای بسیاری از خانواده ها، استخدام یک مراقب حرفه ای در خانه یک روش موثر و قابل توجه برای ارتقا   سلامتی و شادی عزیزشان است.

برای سالمندان، مشکلات حرکتی و سایر جنبه های پیری می تواند باعث ترس از استقلال خود شود و اینکه مجبور شوند خانه و اجتماع خود را ترک کنند.

با کمک یک مراقب حرفه ای، سالخوردگانی که با کارهای اساسی مانند آشپزی و خرید مواد غذایی دست و پنجه نرم می کنند، می توانند مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت کنند و با خوشبختی در خانه خود بمانند.

مزایای استخدام مراقب داخلی

 • مراقبان در خانه می توانند در طی زندگی عزیزانتان به زندگیشان وارد شوند، در انجام کارهای روزمره به شما کمک می کنند.

این کارها معمولاً از تهیه وعده های غذایی و نظافت در محیط خانه گرفته تا انتقال عزیز شما به قرارهای ملاقات و اطمینان از اینکه وی تمام داروهایش را در جریان نگه داشته است.

 • مراقبان همچنین می توانند با کارهای محرمانه تری مانند استحمام، لباس پوشیدن و استفاده از حمام، پشتیبانی محرمانه ای داشته باشند.

با این حمایت، عزیز شما می تواند بهداشت شخصی خود را حفظ کند – که برای سلامتی و تصویر از خود مهم است – در حالی که درد، ناراحتی یا خطر زمین خوردن را به حداقل می رساند.

 • در حالی که ممکن است در ابتدا مفهوم دعوت از یک غریبه به خانه عزیزانتان احساس بی حوصلگی شود، اما بهترین متخصصان مراقبت در ایجاد روابط گرم و قابل اعتماد مهارت دارند تا مشتریان آنها احساس راحتی کنند.

در واقع، این همراهی می تواند برای سالخوردگانی که در خانه بیشتر منزوی شده اند، حیاتی باشد.

 • اگر در منطقه دیگری زندگی می کنید و نمی توانید به طور مرتب با اقوام خود ملاقات کنید، یک مراقب حرفه ای می تواند برای حمایت روزانه از عزیزانتان در آنجا باشد.

مراقبان نگهداری از راه دور همچنین می توانند به طور منظم به اعضای خانواده خارج از شهر در مورد زندگی روزمره و شرایط عزیزشان اطلاع دهند.

 • علاوه بر این، اگر شما یکی از میلیون ها نفر در سراسر کشور هستید که به یکی از اعضای ارشد خانواده گرایش پیدا می کنید، استخدام یک مراقب می تواند آسودگی لازم برای استراحت، بهبودی و پیگیری سایر جنبه های زندگی شما را فراهم کند.

مراقبت از خود به شما اجازه می دهد تا وقت خود را بر روی نیازهای خود متمرکز کنید در حالیکه اطمینان حاصل کنید عزیز شما از پشتیبانی مورد نیاز شما نیز برخوردار است.

چرا یک مراقب حرفه ای در خانه استخدام می کنید : چگونه فرشتگان بازدید کننده (پرستار سالمند در منزل) می توانند نیازهای عزیز شما را برآورده کنند،

 • هنگامی که با خانواده به این تصمیم نزدیک می شوید، ترجیحات عزیزتان را در کنار نیازهای مراقبتی او در نظر بگیرید.

آیا مادر شما می خواهد مانند بیشتر سالمندان در خانه بماند؟ انجام چه فعالیت هایی به تنهایی دشوارتر است؟ آیا ساعاتی از روز وجود دارد که وی بتواند از حمایت بیشتری نسبت به برنامه شلوغ شما بهره مند شود؟

 • در پارسیان آوید، می توانیم در هنگام مشاوره رایگان مراقبت در منزل به شما کمک کنیم تا این سوالات را برطرف کنید.

سپس، ما می توانیم با هم همکاری کنیم تا یک برنامه مراقبت ایجاد کنیم و یک مراقب مناسب برای عزیزان شما انتخاب کنیم.

ما خدمات مراقبت از منزل را به صورت سفارشی ارائه می دهیم که در هر زمان، روز و شب در دسترس هستند. مراقبان ما به سالمندان با طیف وسیعی از نیازهای مراقبت کمک می کنند.

 این شامل:

 • کمک پیاده روی
 • یادآوری های دارو
 • خرید مواد غذایی و تهیه وعده های غذایی
 • حمل و نقل به قرارها و سایر مشاغل
 • لباسشویی و سایر وظایف اساسی خانه داری
 • بهداشت و مراقبت از نظافت
 • مراقبت تخصصی از زوال عقل
 • پایان زندگی و مراقبت های تسکینی

مراقبان دلسوز حمایت شده اند و هر یک برای بررسی مهارت ها و تجربیات خود مراحل دقیق بررسی را گذرانده اند.

با توجه به نیازهای مراقبت و شخصیت عزیز شما، ما یک مراقب در خانه را توصیه می کنیم که به نظر ما بهترین فرد مناسب او خواهد بود.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی مراقبت در منزل هستید می توانید با دفتر پارسیان آوید با شماره 22697906-021 تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Call Now Buttonتماس با خدمات پرستاری